Magnat Magnat Masivní borovicová postel Sára 180 x

2890.00 Kč

Výrobce Magnat, Distribuce CZ, Vnitřní šířka postele 180 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Tloušťka materiálu 2,5 cm, Šířka 188 cm, Materiál Borovice, Délka 207 cm, Výška uložení roštu 25 cm, Prostor pro šuplík 21 cm, Výška předního čela (nohy) 33 cm, Výška zadního čela (hlava) 69 cm

Magnat Magnat Masivní borovicová postel Sára 180 x

„Elegantní lůžko s dlouhou životností.“

Masivní borovicová postel Sára 180 x 200 cm
Naše dřevěná postel Sára je ztělesněním vkusu a kvality. Zvolte nejlepší pro svůj noční odpočinek s touto nádhernou postelí vyrobenou z kvalitní borovice. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby váš spánek byl nejen pohodlný, ale také stylový. S postelí Sára získáte nejen krásný kus nábytku do své ložnice, ale také spolehlivé místo pro svůj odpočinek. Náš produkt je pevný, odolný a snese i náročnější zátěž. Kombinace kvalitních materiálů, precizního zpracování a vkusného designu dělá z postele Sára skvělou volbu pro každou ložnici.
Postel Sára je vyrobena z odolné masivní borovice, což zajišťuje dlouhou životnost a příjemnou atmosféru v ložnici. Dřevěný povrch dodává přirozený a teplý dojem. Konstrukce postele má impozantní tloušťkou 2,6 cm. Toto dřevo nejen poskytuje nezvratnou stabilitu, ale také zaručuje dlouhou životnost a odolnost postele. Každý kus dřeva prošel pečlivým výběrem a precizním zpracováním. Jemné obroušení povrchu do dokonalé hladkosti předchází zakončení třemi vrstvami ekologického laku. Tento lak splňuje přísné normy atestu Národního hygienického ústavu, což zajišťuje jeho bezpečnost i v prostředí, kde se pohybují děti (v souladu s normou DIN EN 71, část 3). Jedním z našich klíčových principů je personalizace a proto vám nabízíme výběr z čtyř nádherných barevných moření, která doplní vaše interiérové preference, a to moření bílé, dub, olše nebo ořech.
Vyberte si z různých typů matrací a roštů z naší nabídky, abyste vytvořili dokonalý spánek, o kterém jste vždy

Výrobce Magnat
Výrobce Magnat
Distribuce CZ
Vnitřní šířka postele 180 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Tloušťka materiálu 2,5 cm
Šířka 188 cm
Materiál Borovice
Délka 207 cm
Výška uložení roštu 25 cm
Prostor pro šuplík 21 cm
Výška předního čela (nohy) 33 cm
Výška zadního čela (hlava) 69 cm