Tempo Kondela Tempo Kondela Dřevěná zahradní lavička Fabla

4760.00 Kč

Výrobce Tempo Kondela, Distribuce CZ, Výška 88 cm, Šířka 124 cm, Hloubka 58 cm, Barva zelená, Nosnost 170 kg, Hloubka sedu 42.5 cm, Výška sedu 42 cm, Šířka sedu 115 cm, ,

Tempo Kondela Tempo Kondela Dřevěná zahradní lavička Fabla

Dřevěná zahradní lavička Fabla, 124 cm
Dřevěná zahradní lavička Fabla o délce 124 cm je skvělou volbou pro ozdobení vašeho oblíbeného místa na zahradě. Tato lavička vám jednoduše zpříjemní trávení volného času na čerstvém vzduchu a její jednoduchý, přesto jedinečný a nadčasový design ji činí výjimečným kouskem.
Celá lavička je vyrobena z pevného a odolného dřeva, což jí přináší mnoho výhod. Dřevo je přírodní materiál s nenáročnou údržbou a dlouhou životností, a tak vám lavice Fabla bude spolehlivým společníkem po mnoho let. Má také vysokou nosnost a stabilní konstrukci, což zajišťuje pohodlné a bezpečné sezení. Navíc je lavička opatřena světle zeleným nátěrem, který jí poskytuje ochranu před vnějšími vlivy.
Jednoduché materiály a barevné provedení lavičky jsou doplněny rafinovanými tvary, zejména na opěráku zad. Ten je zdobený ornamenty vytvořenými zkřížením příček, což dodává celé lavičce romantický nádech a činí ji jedinečnou. Tato lavička je jednoduchým, avšak neobvyklým kouskem vybavení pro vaši zahradu.
Užijte si krásné chvíle na zahradě s dřevěnou zahradní lavičkou Fabla, která svým designem a spolehlivými materiály přináší pohodlí a stylový prvek do vašeho venkovního prostoru.
Fabla tedy nabízí:

přírodní materiály
stabilní konstrukci
prostorné sezení
nadčasový design

Výrobce Tempo Kondela
Výrobce Tempo Kondela
Distribuce CZ
Výška 88 cm
Šířka 124 cm
Hloubka 58 cm
Barva zelená
Nosnost 170 kg
Hloubka sedu 42.5 cm
Výška sedu 42 cm
Šířka sedu 115 cm