Zvýšené jednolůžko – postel DOMINO D905 s čelním vstupem, masiv buk

16425 Kč

Výběr moření buku 01. Buk cink – přírodní, Výběr moření buku BB – Transparentní bílé moření, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv smrk, Rozměr 90×200 cm, Barva – odstín přírodní lak, Barva – odstín bílá, Barva – odstín světlé odstíny, Místo určení dětský pokoj, Vybavení postele bez úlož. prostoru, Značka / řada nábytek Domino

Zvýšené jednolůžko – postel DOMINO D905 s čelním vstupem, masiv buk

Zvýšené jednolůžko – postel DOMINO D905

Zvýšené jednolůžko – postel DOMINO D905 s čelním vstupem se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a všechny její hrany a rohy jsou zakulaceny. Bezpečnost výstupu je u zvýšených postelí docílena speciální protiskluzovou úpravou.

Dětská postel je konstrukčně řešena tak, že poskytuje dostatečnou stabilitu a je bezpečná. Postel vynikne v každém dětském pokoji a nabízí místo pro fantazii při hraní.

Tato postel patří do nábytkové řady Domestav Domino, kde naleznete další dětské postele nejrůznějšího typu – palandy, nízké postele se zábranou, poschoďové postele a další.

Postel je vyrobena z masivního buku výběrové kvality s povrchovou úpravou zdravotně nezávadného ekologického laku. Postel je možné objednat i v bílém moření.

Doporučujeme dokoupit nádherný látkový stan, který je vyrobený v různých barvách a bude krásným doplňkem dětského pokoje.

Látkový domeček poskytuje dětem k jejich hrám potřebný pocit soukromí. Dále lze dokoupit látkový tunel nebo polštářky ve stejném barevném provedení a díky tomu krásně doplníte celkovový vzhled dětské postele.

Dětské postele Domino lze vybavit i houpačkou nebo lezeckou stěnou – tím vytvoříte svému dítěti ideální prostor pro hraní a zároveň i pro odpočinek.

Součástí ceny postele je žebřík, který může být libovolně umístněn na pravé nebo levé straně čela postele a můžete si zvolit zda má být rovný nebo šikmý.

Postel je dodávána bez roštu a dětské matrace 90×200 cm.

Dělené čelo lze objednat buď v levém a nebo pravém provedení, tuto informaci prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Technické parametry:

šířka-210,5 cm
hloubka-98,5 cm
výška-117,5 cm
prostor pro hraní pod postelí-75,5 cm
tloušťka materiálu-2,5 cm
nosnost rámu postele:120 kg
dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR

Výrobce DOMESTAV
Výběr moření buku 01. Buk cink – přírodní
Výběr moření buku BB – Transparentní bílé moření
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv smrk
Rozměr 90×200 cm
Barva – odstín přírodní lak
Barva – odstín bílá
Barva – odstín světlé odstíny
Místo určení dětský pokoj
Vybavení postele bez úlož. prostoru
Značka / řada nábytek Domino