Zvýšená válenda s úložným prostorem Roneta, 90×200, světle hnědá

8020 Kč

Český výrobek ano, Materiál látka / čalounění, Materiál ekokůže, Rozměr 90×200 cm, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Styl moderní, Styl klasické, Délka záruky 2 roky, Značka / řada Intena MIX

Zvýšená válenda s úložným prostorem Roneta, 90×200, světle hnědá

Válenda Roneta nabídne zejména nadstandartní výšku ložné plochy, velký úložný prostor, kvalitní lamelový rošt a možnost volby sendvičové matrace. Tato postel se může stát dominantou právě i vašeho pokoje.

Roneta – válenda pro každého

Jednolůžková postel Roneta s čalouněným korpusem nabízí ložnou plochu o velikosti 90 x 200 cm. Vyrobena je v elegantní a moderní světle hnědé ekokůži PL. V nabídce naleznete také další varianty postele Roneta.

Součástí zvýšené válendy Roneta je lamelový rošt s čelním výklopem a několika stupni polohování hlavy. Výklop je snadný díky pístovému mechanismu. Nosnost je 120 Kg.

Postel můžete zvolit v kombinaci bez matrace nebo jako sadu s matrací ze základní nabídky. V případě, že by vás základní nabídka nezaujala nebo si nejste jistí správným výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací.

Korpus postele Roneta je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška rámu postele je 46 cm, hloubka zapuštění matrace 6,5 cm. Úložný prostor je hluboký ca 23cm.

Vnitřní rozměr postele je š.92,5 x d.202 cm z toho důvodu, aby matrace při zvedání a polohování roštu nedřela o potah postele.

Manipulace a montáž

Zvýšená postel Roneta je dodávána v jednom dílu. Lůžko je balené v papíru a igelitovém obalu. Matrace je balená v igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru.

Montáž je snadná. Ke korpusu postele stačí přišroubovat nožky.

Proč zvolit čalouněnou postel Roneta?

Jednolůžková čalouněná postel Roneta 90×200 cm vyhoví všem, kteří hledají elegantní postel bez čel, s nadstandartně vysokou ložnou plochou, polohovacím lamelovým roštem i úložným prostorem. Navržena je v moderní a žádané světle hnědé ekokůži.

Hlavní technické údaje :

délka: 205 cm
šířka: 95 cm
hloubka zapuštění matrace: 6,5 cm
výška rámu postele: 46 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: 120 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný
vyrobeno v ČR

Výrobce INTENA
Český výrobek ano
Materiál látka / čalounění
Materiál ekokůže
Rozměr 90×200 cm
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Styl moderní
Styl klasické
Délka záruky 2 roky
Značka / řada Intena MIX