Zvýšená postel z masivu CATARINA 1, 160×210, masiv buk

23990 Kč

Provedení moření VK Přírodní lak – 10, Provedení moření VK Šedá – 700, Provedení moření VK Ořech – 805, Provedení moření VK Hnědošedá – 706, Provedení moření VK Dark – 710, Provedení moření VK Wenge – 13, Provedení moření VK Karamel – 17, Provedení moření VK Tabák – 16, Provedení moření VK Koňak – 15, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk

Zvýšená postel z masivu CATARINA 1, 160×210, masiv buk

Zvýšená postel CATARINA 1 – skvělá postel s velkou pevností

Manželská postel z masivu CATARINA představuje moderní postel v naší nabídce a osloví především náročnější zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu bez kompromisů. Postel Catarina je vyrobena z masivního bukového dřeva v parketovém provedení cink. Dřevěná postel Catarina představuje kombinaci luxusního designu, špičkové kvality a precizního zpracování.

Zvýšená postel Catarina je vyrobena v prodlouženém rozměru 160×210 cm. Pokud hledáte postel z velmi pevné konstrukce s dlouhou životností – neměla by postel Catarina ve vaší ložnici určitě chybět.

Poutavý design a špičkové dílenské provedení

Celkové provedení této postele se vyznačuje elegantním moderním designem. Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými příčkami, které jsou směrem nahoru vytvarovány do jemného prohnutí. Moderní provedení nohou do tvaru písmene L dává posteli Catarina punc vysoké pevnosti a stability. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány do kulata tak, aby byl povrch dokonale hladký a příjemný na dotek.

Postel Catarina je vyrobená z masivu o síle 3 cm. Rám postele bezproblémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 400 kg! Postel je po smontování velmi pevná a odolná. Pevnost a stabilitu zajišťuje dvojice hlavních spojovacích šroubů. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou ve tvaru T. Tento speciální tvar zabraňuje jakémukoli prohnutí.

Vysoká postel s možností nastavení lehací plochy

Bočnice postele má skvělou výšku 25 cm, výška rámu ( k horní hraně bočnice ) je 50 cm. Postel Catarina je vybavená výškově nastavitelným kováním, řešeným kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh – díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb.

Pokud do postele s lamelovým roštem vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 65 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby. Čelo u hlavy má výšku 103 cm, takže si o něj můžete pohodlně opřít svůj polštář například při čtení své oblíbené knížky.

Uvedená cena postele je za rám bez roštů a bez matrací. Do postele Catrina je vhodné použít ideálně lamelové nebo laťové rošty ve vlastním rámu. Můžete si vybrat z nabídky prodloužených roštů.

Nabídku matrací do prodloužené postele Catarina 1 si můžete prohlédnout v kategorii matrace 80×210 cm.

Kvalitní povrchová úprava a barevné varianty

Postel Catarina je povrchově upravena klasickým lakem, který je polomatný. Tři vrstvy použitého ekologického atestovaného laku zaručují nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu.

Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Mezi nejoblíbenější odstíny patří barevné provedení koňak, tabák, karamel a nebo modrení provedené bílé či šedé. V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Na obrázku je postel nafocená v odstínu koňak.

Jednoduchá manipulace a rychlá montáž

Dvoulůžko Catrina je dodáváno v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 30 kg tak, aby byly všechny nositelné jednou osobou. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů.

Celé smontování zabere asi 20 minut práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Hlavní technické údaje :

délka -220 cm
šířka postele-168 cm
výška čela u hlavy-103 cm
výška postranice-50 cm
výška prostoru pod postelí-25 cm
síla materiálu: 3 cm
nosnost rámu postele: 2×200 kg
Vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu.

Výrobce INTENA
Provedení moření VK Přírodní lak – 10
Provedení moření VK Šedá – 700
Provedení moření VK Ořech – 805
Provedení moření VK Hnědošedá – 706
Provedení moření VK Dark – 710
Provedení moření VK Wenge – 13
Provedení moření VK Karamel – 17
Provedení moření VK Tabák – 16
Provedení moření VK Koňak – 15
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk