Zvýšená postel s úložným prostorem HOLLYWOOD 2, masiv buk

34790 Kč

Povrchová úprava KC Olej – přírodní buk, Povrchová úprava KC Olej – třešeň, Povrchová úprava KC Olej – tabák, Povrchová úprava KC Olej – calvados, Povrchová úprava KC Lak – přírodní buk, Povrchová úprava KC Lak – třešeň, Povrchová úprava KC Lak – tabák, Povrchová úprava KC Lak – calvados, Povrchová úprava KC Olej – ořech, Povrchová úprava KC Olej – čokoláda, Povrchová úprava KC Lak – ořech, Povrchová úprava KC Lak – čokoláda

Zvýšená postel s úložným prostorem HOLLYWOOD 2, masiv buk

Dřevěná postel Hollywood 2 je symbolem designu a pevnosti

Dřevěná postel z masivu Hollywood 2 představuje moderní postel v naší nabídce a osloví především ty zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu bez kompromisů. Vyrábí se z masivního bukového dřeva v průběžném provedení.

Postel Hollywood 2 je možno objednat ve dvou základních provedeních 160×200 a 180×200 cm a lze ji také vyrobit i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm, nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz )

Postel z masivu Hollywood 2 představuje kombinaci luxusního designu, špičkové kvality a precizního zpracování.

Čistý moderní design s oblými hranami

Celkové provedení postele Hollywood 2 se vyznačuje elegantním a přitom robustním designem. Čelo u hlavy působí velmi dominantně, obdelníková výplň čela je odlehčena jemnými průhledy. Designové provedení nohou do tvaru písmene L dává posteli znak vysoké pevnosti a stability. Obvodové hrany postele jsou pečlivě zakulaceny tak, aby byl povrch příjemně hladký na dotek.

Přední nízké čelo a rám hlavového čela jsou vyrobeny z 4 cm silného masivu, bočnice pak mají tloušťku 3 cm. Výplň hlavového čela je tvořena masivem silným 2 cm. Rám postele je velmi pevný a bezproblémů unese dvě osoby s celkovou váhou až do 400 kg! Pevnost a stabilita je zajištěna dvojicí hlavních spojovacích šroubů a silných dřevěných kolíků.

Objemný úložný prostor

U manželské postele Hollywood 2 máte možnost zvolit si laminovaný nebo celodřevěný úložný prostor. Ten je vždy barevně doladěn dle výběru moření k rámu postele. Úložný prostor společně s rámem postele tvoří dokonalý kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let.

Maximální využitelná výška úložného prostoru je 40 cm. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou, která leží přímo na zemi. Úložný box není k rámu postele nijak připevněn, je do něj vložen.

Kvalitní vyklápěcí rošty v ceně postele

Vybírat můžete z bočního a čelního výklopu – lamelových nebo laťových roštů. Bočně výklopný rošt zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Rošt s vyklápěním od nohou – čelní výklop – nabízí také mechanické polohování hlavové části roštu. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Nosnost základních roštů je 120 Kg, nosnost zátěžových pak 150 Kg.

Moderní ekologická povrchová úprava

Postel Hollywood 2 se v základní verzi nabízí v přírodním provedení s matnou povrchovou úpravou přírodním olejem ze včelích vosků. Díky této technologii lze na povrchu postele při dotyku lehce cítit jemnou strukturu dřeva. Povrchová úprava olejem je 100% přírodní, postel je možno běžně ošetřovat prostředky na dřevo.

Další možností je povrchová úprava klasickým lakem, který je polomatný. Tři vrstvy použitého ekologického atestovaného laku zaručují nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Zadní část hlavového čela a vnitřní neviditelné plochy jsou povrchově upraveny pouze jednou matnou vrstvou.

Na našem blogu si můžete přečíst článek – srovnání povrchové úpravy lakem a olejem.

Mimo přírodní provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření.

Hollywood 2 – vysoká postel pro pohodlné vstávání

Bočnice postele má skvělou výšku 25 cm, výška rámu ( k horní hraně bočnice ) je 50 cm. Postel Hollywood 2 je vybavená výškově nastavitelným kováním, řešeným kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh – díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb.

Pokud do postele s lamelovým roštem vložíte ca 20 cm vysoké matrace, může být výsledná výška ložné plochy až ca 65 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby. Čelo u hlavy má výšku 102 cm, takže si o něj můžete pohodlně opřít svůj polštář například při čtení své oblíbené knížky.

Jednoduchá a snadná montáž

Dvoulůžko Hollywood 2 je dodáváno v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 30 kg tak, aby byly všechny nositelné jednou osobou. Součástí balení je samozřejmě přehledný montážní návod a kování.

Celé smontování zabere asi hodinu a půl práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Pokud si nevíte rady s výběrem matrací, doporučujeme náš průvodce výběrem matrací, kterým vám pomůže snadno a rychle vybrat ty správné matrace právě pro vás.

Technické údaje:

délka -208 cm
šířka postele-168/188 cm
výška čela u hlavy-102 cm
výška postranice-50 cm
hloubka úložného prostoru – max 40 cm
síla materiálu: 4, 3, 2 cm
nosnost rámu postele: 2×200 kg
vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Výrobce KOLACIA Design
Povrchová úprava KC Olej – přírodní buk
Povrchová úprava KC Olej – třešeň
Povrchová úprava KC Olej – tabák
Povrchová úprava KC Olej – calvados
Povrchová úprava KC Lak – přírodní buk
Povrchová úprava KC Lak – třešeň
Povrchová úprava KC Lak – tabák
Povrchová úprava KC Lak – calvados
Povrchová úprava KC Olej – ořech
Povrchová úprava KC Olej – čokoláda
Povrchová úprava KC Lak – ořech
Povrchová úprava KC Lak – čokoláda