Zvýšená postel Gaston, 160×200, 180×200, masiv buk

22690 Kč

Výběr povrchové úpravy přírodní lak, Výběr povrchové úpravy olše, Výběr povrchové úpravy ořech, Výběr povrchové úpravy bílá, Výběr povrchové úpravy třešeň, Výběr povrchové úpravy wenge, Výběr povrchové úpravy tabák, Výběr povrchové úpravy antik, Výběr povrchové úpravy dub, Výběr povrchové úpravy šedá, Český výrobek ano, Materiál masiv

Zvýšená postel Gaston, 160×200, 180×200, masiv buk

Moderní postel s velkou pevností to je Gaston

Moderní postel Gaston z masivu buk průběžný představuje novinku v naší nabídce postelí. V nábytkové řadě BedWorld patří mezi postele vyšší třídy a osloví především náročnější zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu bez kompromisů.

Manželská postel Gaston je standardně vyráběná ve dvou základních rozměrech 160×200 a 180×200 cm, lze ji však objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ). Pokud hledáte zvýšenou postel z velmi pevné konstrukce s dlouhou životností – je pro vás postel Gaston skvělou volbou.

Varianty povrchové úpravy a široká paleta odstínů

Postel z masivu Gaston má povrchovou úpravu bezbarvým ekologickým atestovaným lakem, který zaručuje nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu. Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Mezi další odstíny patří barevné provedení olše, třešeň, ořech, wenge a bílá. Na obrázku postel v kombinaci odstínů ořech a přírodní.

Zvolit si můžete provedení jednobarevné nebo kombinaci barev. Pokud budete mít zájem o dvoubarevné provedení napište nám rozvržení barev do kolonky poznámka v objednávce.V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Snadná manipulace a montáž

Dvoulůžková postel Gaston je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový šroubovák a klíč č.13 na utažení hlavních spojovacích šroubů (klíč není součástí balení). Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Smontování postele zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba.

Krásný design i celková kvalita provedení

Krásný design je významným prvkem postele Gaston. Čelo u hlavy je plné. Tvarování nohou do písmene L dává posteli Gaston punc vysoké pevnosti a stability. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek.

Postel Gaston je po smontování velmi pevná a odolná. Postel je vyrobena z masivu o síle 4 cm (čela i bočnice). Pevnost a stabilitu zajišťuje hlavní spojovací šroub za pomocí bukových silných dřevěných kolíků. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou podpěrou s bukovou výztuhou (tzv. svlak).  Rám postele má nosnost až do 400 kg!

Možnost nastavení výšky lehací plochy hraje prim

Zvýšená postel Gaston nabízí možnost nastavení výšky lehací plochy. Bočnice postele má skvělou výšku 20 cm, výška rámu ( k horní hraně bočnice ) je 50 cm. Výškové nastavení je řešeno kovovými patkami, které jsou umístěné na bočnicích. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh – díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb.

V případě, že do postele s lamelovým roštem vložíte ca 20 cm vysoké matrace, může být výška ložné plochy 60 cm až 68 cm nad zemí. (dle nastavení kování). Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší, ale především vysoké osoby. Čelo u hlavy má výšku 100 cm, takže si o něj můžete pohodlně opřít svůj polštář například při čtení své oblíbené knížky.

Uvedená cena postele je za rám bez roštů a bez matrací.

Do postele Gaston je vhodné použít ideálně lamelové rošty ve vlastním rámu. Můžete si vybrat z nabídky pevných lamelových roštů, polohovacích roštů nebo motorových elektrických roštů.

Hlavní technické údaje :

délka -208 cm
šířka postele-168/188 cm
výška čela u hlavy-100 cm
výška postranice-50 cm
výška prostoru pod postelí-30 cm
síla materiálu: 4 cm
nosnost rámu postele: 400 kg
vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Výrobce BedWorld
Výběr povrchové úpravy přírodní lak
Výběr povrchové úpravy olše
Výběr povrchové úpravy ořech
Výběr povrchové úpravy bílá
Výběr povrchové úpravy třešeň
Výběr povrchové úpravy wenge
Výběr povrchové úpravy tabák
Výběr povrchové úpravy antik
Výběr povrchové úpravy dub
Výběr povrchové úpravy šedá
Český výrobek ano
Materiál masiv