Zvýšená postel dvoulůžko z masivu Viola, masiv dub cink

45340 Kč

Výběr provedení 01. Olej NATUR, Výběr provedení 02. Olej PALISANDR, Výběr provedení 03. Olej WENGE, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv dub, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm

Zvýšená postel dvoulůžko z masivu Viola, masiv dub cink

Elegantní dvoulůžko Viola

Postel z masivu Viola představuje kombinaci luxusního designu, velmi vysoké kvality a precizního zpracování. Vyrobena je z kvalitního dubového masivu v parketovém provedení.

V nabídce jsou dvě základní provedení ložné plochy – 160×200 a 180×200 cm. Objednat lze postel také v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm.

Postel Viola patří mezi moderní postele z masivního dubu, které se vyznačují vysokou pevností a dlouhou životností.

Snadná manipulace a rychlá montáž

Postel z masivu Viola je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Přehledný montážní návod a kování jsou součástí balení.

K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový a plochý šroubovák na utažení hlavních spojovacích šroubů. Celé smontování zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Varianty povrchové úpravy

Zvýšená postel Viola se nabízí v různých variantách provedení povrchové úpravy. Základem je masivní dubové dřevo v parketovém provedení cink.

V přírodním provedení – bez moření můžete zvolit povrchovou úpravu olejem. Povrchová úprava olejem je 100% přírodní. Díky této technologii lze na povrchu postele při dotyku lehce cítit strukturu dřeva.

Další možností je povrchová úprava klasickým lakem, který je polomatný. Tři vrstvy použitého atestovaného laku zaručují nejvyšší kvalitu výsledného povrchu.

Rozdíl mezi lakem a olejem si můžete přečíst v tomto článku – srovnání povrchové úpravy lakem a olejem.

V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Spojení elegance a kvalitního dílenského zpracování

Dubová postel Viola je spojením elegantního designu, ladných tvarů a kvalitního dílenského zpracování.

Na výrobu postele Viola je použitý masiv o síle 3 cm a 4 cm. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány tak, aby byl povrch dokonale hladký a příjemný na dotek. Čelo je rovné, v originálním mřížovaném vzhledu. Široké provedení nohou do tvaru písmene L dává posteli Viola punc pevnosti a stability.

Rám postele má nosnost až do 500 kg! Postel Viola je po smontování extra pevná a odolná. Pevnost a stabilitu zajišťuje dvojice hlavních spojovacích šroubů za pomocí silných dřevěných kolíků. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou tzv. samonosnou střednicí.

Zvýšená postel s možností nastavení lehací plochy

Zvýšená postel Viola nabízí možnost nastavení výšky lehací plochy. Výška rámu (k horní hraně bočnice) je 50 cm. Výškové nastavení je řešeno kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh – díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb.

V případě, že do postele s lamelovým roštem vložíte ca 20 cm vysoké matrace, může být výška ložné plochy až 64 cm nad zemí . Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší, ale především pro vysoké osoby. Čelo u hlavy má výšku 105cm, takže si o něj můžete pohodlně opřít svůj polštář například při čtení své oblíbené knížky.

Uvedená cena postele je za rám bez roštů a bez matrací.

Do postele Viola je vhodné použít ideálně lamelové rošty ve vlastním rámu. Můžete si vybrat z nabídky pevných lamelových roštů, polohovacích roštů nebo motorových elektrických roštů.

Hlavní technické údaje :

délka -208 cm
šířka postele-178,8/198,8 cm
výška postranice- 50 cm
výška čela u hlavy- 105 cm
síla materiálu: 4 cm rám postele, 3 cm výplně čel
nosnost rámu postele: 500 kg
vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Výrobce BMB
Výběr provedení 01. Olej NATUR
Výběr provedení 02. Olej PALISANDR
Výběr provedení 03. Olej WENGE
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv dub
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm