Zvýšená postel dvoulůžko z masivu Adriana, masiv buk cink

33027 Kč

Výběr provedení 01. Přírodní lak, Výběr provedení 02. Přírodní vosk, Výběr provedení 04. Olše, Výběr provedení 05. Jabloň, Výběr provedení 06. Mahagon, Výběr provedení 07. Bordó, Výběr provedení 08. Káva, Výběr provedení 09. Tmavý ořech, Výběr provedení 20. Bílá krycí, Český výrobek ano, Materiál masiv, Materiál masiv buk

Zvýšená postel dvoulůžko z masivu Adriana, masiv buk cink

Moderní postel Adriana je elegantní a stabilní

Zvýšená manželská postel z masivu Adriana představuje zajímavou postel v naší nabídce a osloví především náročnější zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu bez kompromisů.

Zvýšená postel Adriana je standardně vyráběná ve dvou základních provedeních 160×200 a 180×200 cm, lze ji však objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm nebo také v atypické šířce ( cenu zakázkového provedení sdělíme na dotaz ).

Postel Adriana je vyrobena z masivního bukového dřeva. Pokud hledáte postel z velmi pevné konstrukce s dlouhou životností – bude pro vás postel Adriana skvělou volbou.

Varianty povrchové úpravy a široká paleta odstínů

Postel z masivu Adriana se nabízí v různých variantách provedení povrchové úpravy. Základem je jádrový masivní buk v parketovém provedení cink.

V přírodním provedení ( bez moření ) lze zvolit povrchovou úpravu přírodním olejem. Díky této technologii lze na povrchu postele při dotyku lehce cítit jemnou strukturu dřeva. Povrchová úprava olejem je 100% přírodní, postel je možno běžně ošetřovat prostředky na dřevo.

Další možností ( u moření vždy ) je povrchová úprava klasickým lakem, který je polomatný. Tři vrstvy použitého ekologického atestovaného laku zaručují nejvyšší kvalitu zcela hladkého povrchu.

Rozdíl mezi lakem a olejem si můžete přečíst v tomto článku – srovnání povrchové úpravy lakem a olejem.

V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Kromě přírodního provedení je k dispozici na výběr široká paleta odstínů moření. Mezi nejoblíbenější odstíny patří barevné provedení olše, mahagon, jabloň a ořech tmavý. V případě zájmu vám můžeme zdarma poštou zaslat vzorek vybraného barevného provedení – viz informace níže.

Snadná manipulace a montáž

Dvoulůžková postel Adriana je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 30 kg tak, aby byly všechny nositelné jednou osobou.

Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí. Jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků, klasický křížový a plochý šroubovák na utažení hlavních spojovacích šroubů. Při montáži se nepoužívá lepidlo. Postel je tedy možno kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat.

Smontování postele zabere asi půl hodiny práce, montáž je vhodné provádět ve dvou osobách. Z naší zkušenosti smontuje bezproblémů i jedna zručná osoba.

Jednoduchý design i celková kvalita provedení

Elegantní design je významným prvkem postele Adriana. Čelo u hlavy je rovné, plné, v horní části s podélným průřezem. Všechny hrany postele jsou dokonale opracovány do kulata tak, aby byl povrch hladký a příjemný na dotek.

Postel Adriana je po smontování velmi pevná a odolná. Na výrobu čel je použito masivu o síle 4 cm, bočnice jsou ze 3cm silného masivu. Pevnost a stabilitu zajišťuje dvojice hlavních spojovacích šroubů za pomocí bukových silných dřevěných kolíků. Celková pevnost konstrukce je zvýšena středovou výztuhou tzv samonosnou střednicí. Rám postele má nosnost až do 400 kg!

Zvýšená postel s nastavením výšky lehací plochy

Zvýšená postel Adriana nabízí možnost nastavení výšky lehací plochy. Výška rámu ( k horní hraně bočnice ) je 50 cm. Výškové nastavení je řešeno kovovými patkami, které jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh – díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb.

V případě, že do postele s lamelovým roštem vložíte ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 62 cm nad zemí. Tato výška je ideální pro pohodlné vstávání a ulehání na postel nejen pro starší osoby. Čelo u hlavy má výšku 105 cm, takže si o něj můžete pohodlně opřít svůj polštář například při čtení své oblíbené knížky.

Uvedená cena postele je za rám bez roštů a bez matrací.

Do postele Adriana je vhodné použít ideálně lamelové rošty ve vlastním rámu. Můžete si vybrat z nabídky pevných lamelových roštů, polohovacích roštů nebo motorových elektrických roštů

Technické informace:

délka -208 cm
šířka postele-174,2/194,2 cm
výška čela u hlavy-105 cm
výška postranice-50 cm
síla materiálu: 4 cm čela, 3cm bočnice
nosnost rámu postele: 400 kg 
vyrobeno v ČR, dodáváno v demontu

Výrobce BMB
Výběr provedení 01. Přírodní lak
Výběr provedení 02. Přírodní vosk
Výběr provedení 04. Olše
Výběr provedení 05. Jabloň
Výběr provedení 06. Mahagon
Výběr provedení 07. Bordó
Výběr provedení 08. Káva
Výběr provedení 09. Tmavý ořech
Výběr provedení 20. Bílá krycí
Český výrobek ano
Materiál masiv
Materiál masiv buk