Zvýšená postel CANARIA, 140×200

12141 Kč

Výběr materiálu Buk icon, Výběr materiálu Buk světlý, Výběr materiálu Ořech, Výběr materiálu Bílá, Výběr materiálu Javor, Výběr materiálu Olše, Výběr materiálu Švestka, Výběr materiálu Dub Sonoma, Výběr materiálu Dub zlatý, Výběr materiálu Dub šedý, Výběr materiálu Sherwood, Český výrobek ano

Zvýšená postel CANARIA, 140×200

Moderní postel s poutavým designem

Jednolůžková postel CANARIA patří mezi kvalitní a poctivé české výrobky. Na výrobu postele jsou použity kvalitní laminované desky, které jsou opatřeny odolnou ABS hranou. Do postele je možno vložit laťkové, lamelové nebo motorově ovládané rošty.

Postel z lamina Canaria se vyrábí v žádaném rozměru 140×200 cm. Na zakázku je ji možno vyrobit v prodloužené verzi délky 210 cm a 220 cm. Poměr cena / užitná hodnota je zde na velmi dobré úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit.

Provedení a technické vlastnosti postele Canaria

Na výběr je k dispozici několik odstínů dřeva. Mezi velmi oblíbené dezény patří například Dub sonoma, Oregon, San remo nebo univerzální buk. Na úvodním obrázku je postel v odstínu Buk světlý.

Rám postele Canaria je vyroben z odolných laminovaných desek tloušťky 2,5cm. Díky tomuto zesílenému provedení je postel dostatečně pevná a odolná. Všechny hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou (materiál odolný proti mechanickému poškození ). U rámu postele je síla ABS hrany 2mm.

Celkový vzhled této postele působí příjemně a elegantně. Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými příčkami. Výška čela je ca 98 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška čela u nohou a bočnice je cca 50 cm. Pokud do postele vložíte lamelové rošty a ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 62 cm nad zemí. Tuto výšku ocení všichni, kteří hledají pohodlné a rychlé vstávání či ulehání na postel.

Postel Canaria je po smontování velmi pevná a celkově stabilní. Rohové spojení bočnice a čel je řešeno pomocí hlavních spojovacích šroubů a dřevěných kolíků. Spojení je po dotažení šroubů dostatečně pevné a kvalitní. Z venkovní části postele není žádný spojovací prostředek viditelný.

Manipulace a montáž – snadno a bezproblémů

Výrobek je dodáván v rozloženém demontovaném stavu – jednotlivé části ( čela, bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Díky tomuto balení je manipulace s postelí velmi snadná – jednotlivé balíky může přenášet a stěhovat jedna osoba.

Po rozbalení krabic je uvnitř přiložena krabička s kováním a návod na smontování postele v grafické obrázkové podobě. Montáž postele je ideální provádět ve dvou osobách. Dle naší zkušenosti však jeden více zručný člověk zvládne taky. Celá montáž zabere přibližně 0,5 hodiny práce. Pro montáž postele není potřeba vlastnit žádné speciální nářadí ( doporučuje se kladívko na zatloukání kolíků). Při montáži nebudete potřebovat lepidlo, postel Canarii tak můžete v budoucnu kdykoli zpětně rozložit a přestěhovat.

Cena postele je bez roštu, matrace, nočního stolku a doplňků.

Hlavní technické údaje :

Délka-205 cm
Šířka-146 cm
Výška k bočnici-50 cm
Výška včetně čela-98 cm
Tloušťka materiálu: 2,5 cm
Typ hrany: ABS
Nosnost: 130 kg
Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce INTENA
Výběr materiálu Buk icon
Výběr materiálu Buk světlý
Výběr materiálu Ořech
Výběr materiálu Bílá
Výběr materiálu Javor
Výběr materiálu Olše
Výběr materiálu Švestka
Výběr materiálu Dub Sonoma
Výběr materiálu Dub zlatý
Výběr materiálu Dub šedý
Výběr materiálu Sherwood
Český výrobek ano