Zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Roneta, 120×200

9230 Kč

Výběr čalounění JM (ekokůže), Výběr čalounění JN (ekokůže), Výběr čalounění JO (ekokůže), Výběr čalounění EB – mikroplyš, Výběr čalounění GJ – mikroplyš, Výběr čalounění JL – mikroplyš, Výběr čalounění JI – mikroplyš, Výběr čalounění MV (ekokůže), Výběr čalounění MW (ekokůže), Výběr čalounění MX – mikroplyš, Výběr čalounění PL (ekokůže), Výběr čalounění PM (ekokůže)

Zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Roneta, 120×200

Postel Roneta nabídne zejména nadstandartní výšku ložné plochy, velký úložný prostor, kvalitní lamelový rošt a možnost volby sendvičové matrace. Tato postel se může stát dominantou právě i vašeho pokoje.

Roneta – postel pro každého

Jednolůžková postel Roneta s čalouněným korpusem nabízí ložnou plochu o velikosti 120 x 200 cm. V nabídce naleznete také další varianty postele Roneta. 

Součástí zvýšené postele Roneta je lamelový rošt s čelním výklopem a několika stupni polohování hlavy. Výklop je snadný díky pístovému mechanismu. Nosnost je 120 Kg.

Postel můžete zvolit v kombinaci bez matrace nebo jako sadu s matrací ze základní nabídky. V případě, že by vás základní nabídka nezaujala nebo si nejste jistí správným výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací.

Použitý materiál a rozměry

KKorpus postele Roneta je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška rámu postele je 46 cm, hloubka zapuštění matrace 6,5 cm. Úložný prostor je hluboký ca 23cm.

Čalouněnou postel lze objednat v několika moderních a žádaných potazích. Vybírat můžete z elegantních ekokůží nebo snadno udržovatelných potahů typu mikroplyš. 

Vnitřní rozměr postele je š.122,5 x d.202 cm z toho důvodu, aby matrace při zvedání a polohování roštu nedřela o potah postele.

Manipulace a montáž

Zvýšená postel Roneta je dodávána v jednom dílu. Lůžko je balené v papíru a igelitovém obalu. Matrace je balená v igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru.

Montáž je snadná. Ke korpusu postele stačí přišroubovat nožky.

Proč zvolit právě postel Roneta?

Jednolůžková čalouněná postel Roneta 120×200 cm vyhoví všem, kteří hledají elegantní postel bez čel, s nadstandartně vysokou ložnou plochou, polohovacím lamelovým roštem i úložným prostorem. Nabízené potahy jsou moderní a žádané.

Hlavní technické údaje :

délka: 205 cm
šířka: 125 cm
hloubka zapuštění matrace: 6,5 cm
výška rámu postele: 46 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: 120 kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpus smontovaný
vyrobeno v ČR

Upozornění: Korpus výrobku je dodáván v celku s orientačním rozměrem 125x200x50 cm a hmotností cca 60-70 Kg. Při manipulaci je tedy potřeba s těmito údaji počítat.

Výrobce INTENA
Výběr čalounění JM (ekokůže)
Výběr čalounění JN (ekokůže)
Výběr čalounění JO (ekokůže)
Výběr čalounění EB – mikroplyš
Výběr čalounění GJ – mikroplyš
Výběr čalounění JL – mikroplyš
Výběr čalounění JI – mikroplyš
Výběr čalounění MV (ekokůže)
Výběr čalounění MW (ekokůže)
Výběr čalounění MX – mikroplyš
Výběr čalounění PL (ekokůže)
Výběr čalounění PM (ekokůže)