Zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Nikol

16130 Kč

GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Bílá ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Béžová ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Hnědá umělá kůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá ekokůže, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle šedá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Modrá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle hnědá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá látka, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá mikroplyš, GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá látka

Zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Nikol

Čalouněná postel s úložným prostorem Nikol patří do modelové řady českého výrobce postelí GrivalBed, který se pyšní postelemi se špičkovým zpracováním a moderním designem. Zvýšená postel Nikol nabídne vysokou ložnou plochu, širokou nabídku matrací a především možnost vytvořit si originální postel podle své fantazie a představ.

Dvoulůžková postel v moderním stylu

Moderní dvoulůžkovou postel Nikol je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 180 x 200 nebo 160 x 200 cm.

Hlavové čelo je tvořeno třemi převislými polštáři, které jsou měkce očalouněny a zajistí tak pohodlné opření. Čelo je vysoké 124 cm.

Čalouněnou postel Nikol je možné objednat v jednobarevném provedení nebo v kombinaci barev, například v těch které jsou na úvodním obrázku (A51/A53). Je jen na vás zda dáte přednost jednobarevné variantě nebo si pohrajete s barvami a vymyslíte si opravdu originální kousek přesně podle sebe.

Pokud dáte přednost vlastní dvoubarevné kombinaci nebo té, která je na úvodním obrázku, napište kódy vámi vybraných potahů do kolonky poznámka v objednávce. ( je nutné rozepsat který potah je myšlený na korpus a který na středové polštáře)

V případě, že si nejste jistí přesnou barvou nebo typem materiálu, můžeme vám zaslat vzorek vybraného potahu – viz informace níže.

Pléd není součástí ceny postele. V případě zájmu lze doobjednat za 690 Kč, požadavek napište do kolonky poznámka v objednávce.

Úložný prostor – skvělý pomocník v ložnici

Úložný prostor, který je součástí postele Nikol a nabízí úložnou výšku ca 23 cm. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou.

Čelně výklopné lamelové rošty umožňují přístup do úložného prostoru, vyklápějí  se od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynových pístů, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

Z jakých matrací můžete vybírat?

Do postele Nikol je možno objednat matrace dle nabídky.

Matrace Vitalcom – ekonomická spíše tužší 7-zónová matrace o výšce 20 cm. Jádro matrace tvoří jádro z RE pěny, které zajišťuje celkovou tuhost matrace. Ložné plochy matrace tvoří kvalitní elastická PUR pěna. Matrace je oboustranná se dvěma tuhostmi. Je opatřená snímatelným potahem pratelným na 60°C. Nosnost do 130 kg.

Matrace Airfresh- je sendvičová středně tuhá 5-zónová matrace, vyrobená z kvalitních, elastických PUR pěn. Profilovaný průřez dodává matraci pružnost, komfort a vzdušnost. Matrace je oboustranná se dvěma tuhostmi. Je opatřena snímateným potahem pratelným na 60°C. Nosnost do 120 kg. Výška matrace je cca 20 cm.

Matrace Viscovital – sendvičová 7-zónová matrace s jádrem z RE pěny. Povrchovou vrstvu tvoří komfortní líná paměťová pěna, která zajišťuje skvělé spánkové klima, a maximální komfort spánku. Druhá strana matrace je z kvalitní elastické PUR pěny, která díky profilaci příznivě působí na uvolnění svalstva při spánku. Potah je snímatelný, pratelný na 60°C. Nosnost do 130 kg. Výška matrace je cca 20 cm.

Matrace Medicot – prémiová 3-zónová matrace z kvalitní HR studené pěny s antidekubitním průřezem a výškou 20 cm. Matrace díky čtvercovému průřezu zajišťuje velmi dobré ortopedické vlastnosti, je vhodná pro uživatele s vyšší hmotností. Matrace je opatřena snímatelným potahem, pratelným na 60 °C. Nosnost do 130 kg.

Použitý materiál a funkční rozměry

Korpus postele Nikol je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Hlavové čelo je vysoké 124 cm.

Nožky jsou kovové, ve stříbrném odstínu, vysoké 10 cm. Výška rámu postele (bez matrací) je 43 cm. Využitelná hloubka úložného prostoru je ca 23 cm.

Výsledná výška lehací plochy je nadstandartních 61 cm, což umožňuje pohodlné vstávání nebo ulehání na postel.

Montáž zvládnete hravě

Čalouněná postel Nikol je dodávána ve třech dílech. Dvě samostatné lůžka a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v úložném prostoru.

Montáž zvládnete hravě. Hlavové čelo se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. K vysoké nosnosti postele dopomáhá také středová podpěra ve střední části mezi lůžky. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

Čím vás postel Nikol nejvíc zaujme ?

Moderní čalouněná postel Nikol zaujme především ty, kteří hledají postel s vysokým hlavovým čelem a vysokou lehací plochou. Její předností jsou také kvalitní lamelové rošty s polohováním hlavy, velký výběr matrací i úložný prostor, který uschová vše potřebné. Čalouněná postel Nikol vám umožní nakombinovat si barevné provedení potahů podle svých představ.

Hlavní technické údaje :

délka: 211 cm
šířka: 172/192 cm
výška ložné plochy: 61 cm
výška zadního čela: 124 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: dle typu matrace 2 x 120 – 130kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně
vyrobeno v ČR

Výrobce GrivalBed
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Bílá ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Béžová ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Hnědá umělá kůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá ekokůže
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle šedá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Modrá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Světle hnědá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Tmavě šedá látka
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Černá mikroplyš
GrivalBed – exclusive potahy – jednobarevné Šedá látka