Zvýšená čalouněná postel Litera, s úložným prostorem

15290 Kč

Český výrobek ano, Materiál látka / čalounění, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm, Vybavení postele úložný box, Barva – odstín světlé odstíny, Barva – odstín tmavé odstíny, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Styl moderní, Styl klasické, Délka záruky 2 roky

Zvýšená čalouněná postel Litera, s úložným prostorem

Čalouněná postel s úložným prostorem Litera patří do modelové řady českých postelí GB Elegance, který se pyšní postelemi se špičkovým zpracováním a moderním designem. Zvýšená postel Litera nabídne vysokou ložnou plochu, širokou nabídku matrací a především možnost vytvořit si originální postel podle svých představ.

Dvoulůžková postel v moderním stylu

Moderní dvoulůžkovou postel Litera je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 180 x 200 nebo 160 x 200 cm.

Postel Litera nabízí několik krásných i praktických potahových látek, mezi které patří dobře udržovatelné mikroplyše, moderní ekokůže i příjemné a elegantní látkové potahy. Na obrázku je postel Litera v potahu Šedá umělá kůže A73.

Jestliže si nejste jistí barevným provedení a typem potahu, můžeme vám zaslat vzorky látek – viz informace níže.

Postel můžete zvolit v kombinaci bez matrace nebo jako sadu s matrací ze základní nabídky. V případě, že by vás základní nabídka nezaujala nebo si nejste jistí správným výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací.

Úložný prostor – skvělý pomocník v ložnici

Úložný prostor, který je součástí postele Litera nabízí úložnou výšku ca 23 cm. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou.

Postel Litera můžete kombinovat s lamelovými rošty s čelním nebo bočním výklopem. Čelně výklopné lamelové rošty umožňují přístup do úložného prostoru, vyklápějí se od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty zajistí pohodlný přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynových pístů, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

Použitý materiál a funkční rozměry

Korpus postele Litera je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Nožky jsou kovové, ve stříbrném odstínu, vysoké 10 cm. Výška rámu postele (bez matrací) je 45 cm. Využitelná hloubka úložného prostoru je ca 23 cm.

Výsledná výška lehací plochy je 58 cm, s použitím matrace vysoké 20 cm, což umožňuje pohodlné vstávání nebo ulehání na postel.

Montáž zvládnete hravě

Čalouněná postel Litera je dodávána ve dvou dílech. Dva smontované korpusy jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v úložném prostoru.

Montáž zvládnete hravě. Ke korpusům postele se jednoduše přišroubují nožky. K vysoké nosnosti postele dopomáhá také středová podpěra ve střední části mezi lůžky. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce.

Čím vás postel Litera zaujme ?

Moderní čalouněná postel Litera zaujme především ty, kteří hledají postel bez hlavového čela s vysokou lehací plochou. Její předností jsou také kvalitní lamelové rošty, velký výběr matrací i úložný prostor, který uschová vše potřebné.

Hlavní technické údaje :

délka: 206 cm
šířka: 166/186 cm
výška rámu postele: 45 cm
hloubka úložného prostoru: ca 23 cm
nosnost: dle typu matrace 2 x 120 – 130kg
material: lamino, potahová látka
dodáváno: korpusy smontované
vyrobeno v ČR

Výrobce GrivalBed
Český výrobek ano
Materiál látka / čalounění
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm
Vybavení postele úložný box
Barva – odstín světlé odstíny
Barva – odstín tmavé odstíny
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Styl moderní
Styl klasické
Délka záruky 2 roky