Zdravotní matrace Herodes XXL, tvrdší, 150 kg, 140×200

13250 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 12-20 dní, Rozměr 140×200 cm, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace studená pěna, Typ matrace PUR pěna, Počet zón 7, Délka záruky 5 let, Značka / řada spaní Tropico, Tuhost matrace tvrdší

Zdravotní matrace Herodes XXL, tvrdší, 150 kg, 140×200

Zdravotní matrace HERODES XXL 140×200 cm patří mezi moderní partnerské oboustranné matrace. Jádro matrace je pevné, vyztužené kvalitní kokosovou deskou. Měkčí i tvrdší stranu tvoří odolná zátěžová Flexifoam pěna. Matraci Herodes XXL nabízíme také v dalších rozměrech.

Matraci Herodes XXL o výšce 24 cm můžeme doporučit pro muže i ženy vyšší váhové kategorie nebo pro všechny uživatele s požadavkem na tvrdší matraci. Díky kvalitnímu potahu, pratelnému na 60°C je také matrace vhodnou volbou pro alergiky.

 

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matrací HERODES je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – tzn. 140x200x24 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 25 kg. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Potah matrace Herodes – skvělá tepelná izolace

Matrace Herodes je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem BAMBOO. Tento potah je prošitý vrstvou dutého vlákna pro zajištění výborné tepelné izolace. Díky bambi)usovým vláknům tento potah velmi dobře absorbuje vlhko nahromaděné během spánku a následně jej přirozenou cestou odvětrá.  Další skvělou vlastností potahu Bamboo je také schopnost udržovat stálou povrchovou teplotu 37°C. Tzn. že v zimě potah nechladí a v létě naopak nehřeje a tedy omezuje pocení.

Potah Bamboo je hladký a velmi příjemný na omak. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C.

Jádro matrace je vzdušné

Matrace Herodes patří mezi vyšší dvoutvrdostní matrace o celkové výšce včetně potahu ca 24cm. Jádro matrace je vyrobeno z ca 6 cm vysoké Flexifoam pěny s vysokým stupněm tuhosti (modrá vrstva) a z cca 2cm silné kvalitní kokosové desky.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 6 cm vysoká žluto – bílá vrstva Flexifoam pěny se sedmizónovou profilací CUBE Care. Tato profilace optimalizuje tlak v jednotlivých zónách matrace a zaručuje kvalitní vzdušnost lůžka.

Druhá povchová strana je tvořena cca 8cm silnou vrstvou Flexifoam pěny ( bílá vrstva ). Masážní profilace zde zaručuje optimální prokrvení pokožky a relax celého těla.

 

Test komfortu při ležení a spánku

Matraci Herodes jsme otestovali ve dvojici osob o hmotnosti 98kg a 65kg (odborný fyzioterapeut). Obě strany matrace jsou pocitově tvrdší. Při větší tělesné zátěži nad 90kg se matrace částečně tvaruje a přizpůsobuje tělu, u zátěže 65 Kg bylo tvarování minimální. Na matraci se příjemněji leželo v poloze na zádech nebo na břichu. Pocitově lze tedy konstatovat, že matrace je ideální spíše pro těžší uživatele s hmotností nad 90kg. Spokojené však budou i lehčí osoby s požadavkem na tvrdší spaní.

Technické údaje:

rozměr: 140×200 cm
počet zón: bez zón
výška matrace: cca 24 cm
nosnost: 150 kg
tvrdost na stupnici 1-10: 7/8
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky – prodloužená záruka na proležení jádra 5 let po registraci na www stránkách výrobce – viz. návod k užití.

Výrobce MATERASSO
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 12-20 dní
Rozměr 140×200 cm
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace studená pěna
Typ matrace PUR pěna
Počet zón 7
Délka záruky 5 let
Značka / řada spaní Tropico
Tuhost matrace tvrdší