Zdravotní matrace Dynamic, 22cm

8990 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace studená pěna, Typ matrace PUR pěna, Počet zón bez zón, Značka / řada spaní Materasso, Tuhost matrace střední, Délka záruky 6 let a více, Tuhost matrace střední až tvrdší, Určení matrace Pro dospělé

Zdravotní matrace Dynamic, 22cm

S matraci Dynamic budou spokojeni zákazníci, kteří mají v oblibě především středně tuhé až tužší matrace. Její speciální složení zajistí kvalitní a komfortní spánek.

Složení matrace Dynamic

Jádro matrace Dynamic (šedá vrstva) tvoří foremná pěna Nightfly, která se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou a skvělou oporou pro páteř. Nightfly je typ studené HR pěny špičkových parametrů, která se vyrábí speciální vodní vypěňovací metodou. Díky otevřeným buňkam propouští dokonale vzduch a zajišťuje odvětrávání.

Vrchní zelená vrstva z pěny Greengel tvoří měkčí stranu matrace. Pěna Greengel je vysoce elastická, maximálně komfortní a chladivá.

Spodní stranu (modrou) matrace Dynamic tvoří komfortní pěna Eliocell. Pěna Eliocell se vyznačuje dlouhou životností, dobrými kopírovacími vlastnostmi a pevnost.

Kvalitní potah je důležitý

Matrace Dynamic je opatřena kvalitním potahem Lyocell, jehož základem je celulóza. Ta dodává potahu jemnost, pevnost a odolnost. Potah Lyocell skvěle absorbuje a odvádí vlhkost a tím udržuje hygienické suché prostředí na povrchu matrace. Ke zvýšené ventilaci matrace přispívá také 3D mřížka po celém obvodu. Potah je snímatelný (dva díly potahu spojené zipem) a pratelný na 60°C

Jaké zvolit rošty?

Matraci Dynamic můžete položit na všechny typy roštů. Díky kvalitním pěnám poskytne matrace pohodlné spaní na pevných laťových roštech i komfortních lamelových roštech. Matrace Dynamic bude skvělým doplňkem také pro elektrické polohovací rošty.

Díky použitým pěnám má matrace Dynamic nosnost do 140 kg. Využít můžete měkčí nebo tužší stranu matrace.

Kdo bude s matrací spokojený?

S matrací Dynamic budou spokojeni všichni zákazníci, kteří hledají středně tuhou až tužší matraci. Výhodou matrace jsou dvě tuhosti i nadstandartní výška. Matrace nabídne komfortní spaní na vzdušné pěně Greengel i na tužší elastické pěně Eliocell.

Technické údaje:

Výška matrace: 22 cm
Nosnost: 140 kg
Celková tuhost: středně tvrdá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace studená pěna
Typ matrace PUR pěna
Počet zón bez zón
Značka / řada spaní Materasso
Tuhost matrace střední
Délka záruky 6 let a více
Tuhost matrace střední až tvrdší
Určení matrace Pro dospělé