Zdravotní matrace BIOGREEN maxi, 90×200, 22cm

10250 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Rozměr 90×200 cm, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Nosnost ( na osobu ) 135 kg a více, Typ matrace studená pěna, Počet zón bez zón, Délka záruky 5 let, Značka / řada spaní Materasso, Tuhost matrace tvrdší, Tuhost matrace střední až tvrdší

Zdravotní matrace BIOGREEN maxi, 90×200, 22cm

Matraci Biogreen Maxi 90×200 cm tvoří kombinace kvalitní pěny Biogreen a pěny Levander Foam s výtažky z levandule. Je určena pro zákazníky, kteří mají v oblibě středně tuhou až tuhou matraci.

Pěnová matrace Biogreen Maxi

Jádro matrace Biogreen Maxi tvoří pěna Lavender Foam, která vychází ze základní komfortní pěny Elliocel. Pěna Eliocell má skvělé kopírovací vlastnosti a díky otevřeným buňkám propouští dokonale vzduch a zajišťuje tak odvětrávání. Díky olejové esenci z květů levandule působí pěna Lavender Foam uklidňujícím účinkem.

Hnědou a zelenou vrstvu matrace Biogreen Maxi tvoří pěna Biogreen, která vznikla spojením nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů. Výtažek z Aloe Vera přirozeně zvyšuje hygienu matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie. Nejdůležitějšími vlastnostmi jsou vysoká elasticita a dlouha životnost. Hnědá vrstva představuje měkčí stranu matrace (3,5 ze stupnice 1-5), zelená strana matrace představuje tužší stranu (4,5 ze stupnice 1-5) .

Kvalitní potah matrace

Na matraci Biogreen Maxi 90×200 cm je v použitý potah Olivoil. Tento potah je prošitý dutým vláknem a na dotek je velmi příjemný. Výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Mikrokapsle s výtažkem z oliv uvolňují užitečné látky do pokožky a zajišťují její hydrataci. Podporuje klidný spánek. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Nosnost matrace

Na matraci Biogreen Maxi si můžete zvolit středně tuhou nebo tuhou stranu. Využijí ji zejména lidé s vyšší hmotností, matrace se pyšní nosností do 170 kg. Výška matrace 22 cm.

Matraci Biogreen Maxi můžete položit na pevný laťový rošt, pevný lamelový i polohovací lamelový. Není vhodná na pevný deskový rošt.

Kdo bude s matrací spokojený?

Se sendvičovou matrací Biogreen Maxi 90×200 cm budou spokojeni zákazníci, kteří jsou zvyklí na středně tuhou až tuhou matraci. Díky použití kvalitní pěny Biogreen a Lavender Foam bude o váš klidný a pohodlný spánek dokonale postaráno.

Technické údaje:

Rozměr: 90×200 cm
Výška matrace: 22 cm
Nosnost: do 170 kg
Celková tuhost: středně tuhá/tuhá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Rozměr 90×200 cm
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Nosnost ( na osobu ) 135 kg a více
Typ matrace studená pěna
Počet zón bez zón
Délka záruky 5 let
Značka / řada spaní Materasso
Tuhost matrace tvrdší
Tuhost matrace střední až tvrdší