Zdravotní matrace Bezva BINGO SOFT, líná pěna, 180×200

12990 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 12-20 dní, Rozměr 180×200 cm, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Nosnost ( na osobu ) 120-130 kg, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace PUR pěna, Počet zón 7, Délka záruky 2 roky, Značka / řada spaní Tropico

Zdravotní matrace Bezva BINGO SOFT, líná pěna, 180×200

Ortopedická matrace Bezva BINGO SOFT v rozměru 180×200 cm patří mezi 20 cm vysoké moderní partnerské oboustranné matrace. Měkčí stranu tvoří povrchová vrstva z líné paměťové pěny. Tvrdší strana je tvořená speciální pěnou s kostkovým profilováním.

Matraci Bezva BINGO můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových skupin. Tato matrace patří do kategorie měkčí až střední tuhosti. Díky skvělému potahu Greenstyle je matrace vhodná také pro alergiky.

V ceně je 1 ks matrace v rozměru 180×200 cm. V nabídce máme také jiné varianty matrace BINGO podle tvrdosti.

Složení matrace Bezva BINGO soft

Matrace Bezva BINGO patří mezi vyšší dvoutvrdostní matrace o celkové výšce včetně potahu ca 20 cm. Jádro matrace je vyrobeno z ca 9 cm vysoké Flexifoam pěny se středním stupněm tuhosti (světlá vrstva). Příčné prořezy skvěle reagují na tlak a optimalizují jeho rozložení.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 4 cm vysoká vrstva líné paměťové pěny, tvarované do masážních nopů v sedmi zónách ( zelenkavá vrstva ). Hodnota tvrdosti je zde na stupni č.2 ( ze stupnice 1-5 ).

Z druhé strany matrace se nachází ca 5 cm vysoká vrstva s Flexifoam pěnou vyšší tuhosti ( oranžová ). Povrch je zde kostkovaně 7-zónově profilován pro zajištění maximální cirkulace vzduchu a odvod případné vlhkosti.

Potah Greenstyle také pro alergiky

Matrace je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Greenstyle Hypoalergen. Jedná se o svěží potah s ochrannou povrchovou úpravou vláken s výtažky esenciálních olejů.

Jak lze z názvu potahu odvodit, je určen jak běžným uživatelům, tak osobám trpícím různými druhy alergií.

Celý potah je pečlivě prošitý dutým vláknem. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny pomocí zipu a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je 200g/m2, složení je 100% PES.

​Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Bezva BINGO je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace –tzn. 180x200x20 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 32 kg. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Test komfortu při ležení a spánku – matrace s rozdílnými stranami

Matraci Bezva Bingo Soft jsme otestovali ve dvojici – muž o hmotnosti 95kg a žena o hmotnosti 65kg (odborný fyzioterapeut). Strana s línou paměťovou pěnou je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná spíše pro uživatele ležící v poloze na boku.

Na straně s pevnou profilovanou pěnou lze cítit celkově větší tuhost a tvrdost této strany. Tato strana bude ideální spíše pro uživatele požadující pevnější podporu. Příjemně se na této straně leželo v poloze na břichu nebo na zádech.

Technické údaje:

rozměr: 180×200 cm
počet zón: 7
výška matrace: cca 20 cm
nosnost: 2×130 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 2/3
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky – prodloužená záruka na proležení jádra 5 let

Výrobce TROPICO
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 12-20 dní
Rozměr 180×200 cm
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Nosnost ( na osobu ) 120-130 kg
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace PUR pěna
Počet zón 7
Délka záruky 2 roky
Značka / řada spaní Tropico