Zdravotní matrace Aloe Comfort, 21cm

7640 Kč

Termín expedice ( old ) 20-30 dní, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace studená pěna, Počet zón 7, Délka záruky 4 roky, Značka / řada spaní Materasso, Tuhost matrace střední, Tuhost matrace střední až tvrdší, Určení matrace Pro dospělé

Zdravotní matrace Aloe Comfort, 21cm

S matraci Aloe Comfort budou spokojeni zákazníci, kteří mají v oblibě především středně tuhé až tužší matrace. Její speciální složení zajistí kvalitní a komfortní spánek.

Složení matrace Aloe Comfort

Jádro matrace Aloe Comfort (šedá vrstva) tvoří foremná pěna Nightfly, která sevyznačuje vysokou bodovou elasticitou a skvělou oporou pro páteř. Nightfly je typ studené HR pěny špičkových parametrů, která se vyrábí speciální vodní vypěňovací metodou. Díky otevřeným buňkam propouští dokonale vzduch a zajišťuje odvětrávání.

Měkčí stranu matrace tvoří kombinace pěny Airgel  a viscoelastické pěny Orange. Pěna Airgel disponuje velkými buňkami, díky kterým je zajištěné dokonalé kopírování těla a proudění vzduchu. Pod vzdušnou vrstvou pěny Airgel je použitá viscoelastická pěna Orange. Tato pěna se ideálně přizpůsobuje tvaru těla v průběhu spánku. Kombinace těchto pěn zajišťuje pohodlnou měkkost a ideální oporu páteře.

Tužší stranu (zelenou) matrace Aloe Comfort tvoří elastická pěna Aloe Vera. Pěna s výtažky z rostliny Aloe vera disponuje stabilní elasticitou a dlouhou životností. Jistě oceníte také velmi příjemné a decentní aroma.

Kvalitní potah Aloe Vera

Sendvičová matrace Aloe Comfort je opatřena kvalitním potahem Aloe Vera. Výtažky z rostiliny Aloe Vera působí blahodárně na pokožku a mají uklidňující účinky. Potah je měkký a příjemný na dotek. Větrací 3D mřížka, která je po celém obvodu potahu zajišťuje dokonalý odvod vlhosti. Potah lze rozepnout po celém obvodu, rozdělit ho na dva samostatné díly a prát až na 60°C.

Jaké zvolit rošty?

Matraci Aloe Comfort můžete položit na všechny typy roštů. Díky kvalitním pěnám poskytne matrace pohodlné spaní na pevných laťových roštech i komfortních lamelových roštech. Matrace Aloe Comfort bude skvělým doplňkem také pro elektrické polohovací rošty.

Díky použitým pěnám má matrace Aloe Comfort nosnost do 140 kg. Využít můžete měkčí nebo tužší stranu matrace.

Kdo bude s matrací spokojený?

S matrací Aloe Comfort budou spokojeni všichni zákazníci, kteří hledají středně tuhou až tužší matraci. Výhodou matrace jsou dvě tuhosti i nadstandartní výška. Matrace nabídne komfortní spaní na vzdušných pěnách Airgel a Orange i na tužší elastické pěně Aloe Vera.

Technické údaje:

Výška matrace: 21 cm
Nosnost: 140 kg
Celková tuhost: středně tvrdá

Výrobce MATERASSO
Termín expedice ( old ) 20-30 dní
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace studená pěna
Počet zón 7
Délka záruky 4 roky
Značka / řada spaní Materasso
Tuhost matrace střední
Tuhost matrace střední až tvrdší
Určení matrace Pro dospělé