Vysoká tvrdší sendvičová matrace Olympia, 140 kg, 90×200 cm

4988 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 7-14 dní, Rozměr 90×200 cm, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace PUR pěna, Počet zón 5, Délka záruky 2 roky, Značka / řada matrace Dřevočal, Tuhost matrace tvrdší

Vysoká tvrdší sendvičová matrace Olympia, 140 kg, 90×200 cm

Vysoká tvrdší sendvičová matrace Olympia 90×200 cm přináší komfortní spánek díky svému inovativnímu designu. Jde o sendvičovou pěnovou matraci s 2 stranami tuhosti, která je navržena tak, aby byla spíše tvrdší a poskytovala optimální oporu vašemu tělu.

Matrace Olympia je vybavena průduchy pro ventilaci vzduchu a odvodu vlhkosti, které zajišťují pohodlné a suché prostředí během spánku. Navíc jemná masážní profilace přispívá k uvolnění svalstva a regeneraci těla. S výškou 25 cm a nosností 140 kg, je tato matrace ideální pro osoby s vyšší hmotností. Matrace Olympia je vhodná pro použití na pevné i polohovací rošty, lamelové i laťové, což zajišťuje její univerzálnost a kompatibilitu s různými druhy postelí. ​

Složení matrace Olympia = vše bez lepidla

Matrace Olympia patří mezi dvoutuhostní matrace. Jádro je vyrobeno z PUR pěny o hustotě 35 kg/m³, která zaručuje dlouhou životnost a výborné vlastnosti v oblasti odpružení a podpory.

Z jedné strany je na povrchu matrace profilovaná PUR pěna o hustotě 28 kg/m3.  Druhá povchová strana je rovněž tvořena profilovanou PUR pěnou o hustotě 30 kg/m3.

Jednotlivé vrstvy jsou k sobě spojeny vlnkovaným profilem bez použití lepidla.

Matrace Olympia má navíc 5 anatomických zón, které se přizpůsobí konturám vašeho těla a zajišťují maximální pohodlí při spánku. 

Potah AloeVera pro regeneraci těla

Potah s výtažky Aloe vera přináší řadu výhod, které přispívají k lepšímu spánku a celkovému zdraví.

Aloe vera má přirozené antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti, které pomáhají udržovat matraci čistou a chránit ji před roztoči, plísněmi a bakteriemi.  Potah je prodyšný a pomáhá regulovat teplotu a vlhkost matrace, což přispívá k pohodlnějšímu a svěžejšímu prostředí během spánku.

Aloe vera je známá svými hydratačními a regeneračními vlastnostmi, které pokožce dodávají vláhu a zlepšují její pružnost. Potah na matraci Olympia je jemný a příjemný na dotek, což zvyšuje pohodlí a pocit luxusu při spánku.

Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je 220g/m2, složení je 100% PES.

​Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi  je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x25 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 16 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Hlavní technické údaje :

 Výška: 25 cm
Nosnost na osobu: 140 kg
Použití: Na pevné i polohovací rošty, lamelové i laťové
Složení: PUR pěna
Počet anatomických zón: 5
Výroba: ČR

Výrobce DŘEVOČAL
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 7-14 dní
Rozměr 90×200 cm
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace PUR pěna
Počet zón 5
Délka záruky 2 roky
Značka / řada matrace Dřevočal
Tuhost matrace tvrdší