Válenda dvoulůžko s úložným prostorem MARIKA, lamino

21809 Kč

Materiál postelí BMB Lamino – Akát, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech, Materiál postelí BMB Lamino – Buk, Materiál postelí BMB Lamino – Bříza, Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino, Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur, Materiál postelí BMB Lamino – Bílá, Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů, Materiál laminovaná deska, Rozměr 180×200 cm, Rozměr 180×200 cm

Válenda dvoulůžko s úložným prostorem MARIKA, lamino

Válenda Marika – krásná postel s velkou pevností

Válenda s úložným prostorem Marika patří mezi kvalitní postele české výroby. Vyznačuje se velmi prostorným a snadno přístupným úložným prostorem, díky němuž rychle vyřešíte nedostatek místa v každé ložnici. Velký úložný prostor je snadno přístupný pomocí bočních nebo čelně vyklápěcích lamelových roštů. Na výrobu válendy Marika jsou použity kvalitní laminované desky s odolnými ABS hranami.

Postel s úložným prostorem – válenda Marika se vyrábí ve standardních rozměrech 180x200cm a 160×200 cm. Na zakázku je ji možno vyrobit v prodloužené verzi délky 210cm a 220 cm. Poměr cena / užitná hodnota je zde na velmi dobré úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit.

 

Snadná manipulace i montáž

Manželská postel Marika je dodávána v rozloženém demontovaném stavu – jednotlivé části ( čela, bočnice, dno ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Díky takovému balení je manipulace s postelí velmi snadná – jednotlivé balíky může přenášet a stěhovat jedna osoba.

Součástí balení je krabička s kováním i montážní návod v grafické obrázkové podobě. Montáž postele je ideální provádět ve dvou osobách. Dle naší zkušenosti však jeden více zručný člověk zvládne taky. Celá montáž zabere přibližně 1 až 1,5 hodiny práce. Pro montáž postele není potřeba vlastnit žádné speciální nářadí ( doporučuje se kladívko na zatloukání kolíků). Při montáži nebudete potřebovat lepidlo, válendu Marika tak můžete v budoucnu kdykoli zpětně rozložit a přestěhovat.

 

Poutavý design a kvalitní zpracování postele Marika

Rám postele-válendy Marika je vyroben z odolných laminovaných desek tloušťky 3,2cm. Díky tomuto zesílenému provedení je postel dostatečně pevná a odolná. Tloušťka použitého lamina je u rámu dostatečně silná tak, aby postel bezproblému unesla dvě osoby vážící společně až 240 kg.

Všechny hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou.

Na výběr je k dispozici několik odstínů. Mezi velmi oblíbené dezény patří například ořech, akát, dub bardolino nebo univerzální buk. Na zobrazení je válenda vyrobená v odstínu dub bardolino.

Celkový vzhled této válendy pusobí příjemně a elegantně. Výška čela u hlavy i nohou a bočnice je cca 47 cm.

 

Kvalitní rošty a velký úložný prostor

Úložný prostor je zpřístupněn pomocí lamelových roštů s bočním nebo čelním výklopem. Plynokapalinové písty zajišťují pohodlné zvedání i sklápění. Rošty jsou uloženy na výškově nastavitelných kovových patkách. S použitím matrace vysoké ca 20 cm může být konečná výška ložné plochy ca 58-65 cm nad zemí.

Po sestavení nabízí válenda Marika velký úložný prostor s hloubkou ca 38 cm. Díky tomu zde můžete naskládat například lůžkoviny, rozměrné sportovní potřeby nebo i velmi těžké věci. Jelikož dno úložného prostoru leží úplně na zemi, není váha zatížení nijak omezena.

 

Cena válendy je bez matrací a dekorací. Vhodné matrace můžete vybírat v kategorii matrace do postele.

 

 

Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na [email protected] nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Technické informace:

Délka-206,4 cm

Šířka-168,4/188,4 cm

Výška k bočnici- ca 47 cm

Výška čela u hlavy- ca 47 cm

Výška čla u nohou- ca 47 cm

Tloušťka materiálu: 32 mm

Nosnost: 2x 120 kg

Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobce BMB
Materiál postelí BMB Lamino – Akát
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech
Materiál postelí BMB Lamino – Buk
Materiál postelí BMB Lamino – Bříza
Materiál postelí BMB Lamino – Dub bardolino
Materiál postelí BMB Lamino – Ořech natur
Materiál postelí BMB Lamino – Bílá
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 4-6 týdnů
Materiál laminovaná deska
Rozměr 180×200 cm
Rozměr 180×200 cm