UNIQUE UNIQUE Kancelářská židle Fox, /černá

3817.00 Kč

Výrobce UNIQUE, Distribuce CZ, Výška 109-117 cm, Šířka 58 cm, Hloubka 48 cm, Materiál Kov, Látka, Síťovina, Barva šedá, Váha 15 kg, Nosnost 130 kg, Výška sedu 43-51 cm, Šířka sedáku 48 cm, Hloubka sedáku 48 cm

UNIQUE UNIQUE Kancelářská židle Fox, /černá

Kancelářská židle Fox, šedá/černá
Moderní kancelářská židle Fox zaujme svým sofistikovaným designem a jedinečnými detaily, které jsou stále populárnější v českých pracovních prostorách. Její elegantní vzhled je obohacen o inovativní technologie a je vyrobena z prvotřídních materiálů. Konstrukce židle je zhotovena z kovu s matným povrchem, zatímco sedák a opěrka jsou potaženy látkou a síťovinou v tlumené barvě.
Robustní základna z pevného kovu poskytuje židli Fox nezbytnou stabilitu a nosnost až 130 kg. Pět koleček umožňuje plynulý a bezhlučný pohyb po všech podlahách. Výška židle je snadno nastavitelná pomocí plynového pístu, který je propojen s houpacím mechanismem, a umožňuje zdvih až o 8 cm. Tento mechanismus také zajišťuje dynamické sezení. Díky němu můžete plynule nastavit odpor opěradla a zafixovat ho ve svislé poloze. Samozřejmostí je také funkce houpání, která vám umožňuje mírné kývání a uvolnění zad, čímž výrazně přispívá k udržení koncentrace při dlouhodobém sezení. Houpací mechanismus propojuje sedák a opěradlo, což zajišťuje konstantní úhel mezi nimi (s odchylkou maximálně 15 stupňů), takže vaše páteř zůstává v optimální poloze i při pohybu židle.
Tento model židle se vyznačuje vynikající ergonomií, především díky vysokému opěradlu s integrovanou hlavovou opěrkou. V oblasti beder je opěradlo zcela prodyšné díky síťovému materiálu, který poskytuje podporu. Sedák a opěrka hlavy jsou polstrované a potažené odolnou látkou. Pevně umístěné opěrky rukou s příjemným dotykem jsou ideální pro pohodlnou práci u počítače.
Fox tedy nabízí:

houpací mechanismus

Výrobce UNIQUE
Výrobce UNIQUE
Distribuce CZ
Výška 109-117 cm
Šířka 58 cm
Hloubka 48 cm
Materiál Kov, Látka, Síťovina
Barva šedá
Váha 15 kg
Nosnost 130 kg
Výška sedu 43-51 cm
Šířka sedáku 48 cm
Hloubka sedáku 48 cm