UNIQUE UNIQUE Ergonomická kancelářská židle Reya, /elastomer

12912.00 Kč

Výrobce UNIQUE, Distribuce CZ, Výška 101-113 cm, Šířka 70 cm, Hloubka 41-47 cm, Materiál Plast, Hliník, Membránová látka, Elastomer, Barva šedá, Nosnost 130 kg, Výška sedu 43-55 cm, Šířka sedáku 55 cm, Hloubka sedáku 41-47 cm, Výška nastavení pístu 12 cm

UNIQUE UNIQUE Ergonomická kancelářská židle Reya, /elastomer

Ergonomická kancelářská židle Reya, šedá/elastomer
Inovativní a sofistikovaná, ale přesto pohodlná, praktická a elegantní – taková je kancelářská židle Reya. Tato židle se odlišuje svým nekonvenčním designem a širokým spektrem možností přizpůsobení jednotlivých prvků sezení. Její anatomická konstrukce, inspirovaná lidskou páteří, z ní činí výrazný a dominantní kus nábytku. Opěrák židle Reya přesně kopíruje tvar lidské páteře nejen svým vzhledem, ale také ergonomicky, což je ideální pro dlouhodobé sezení v práci.
Opěrák a sedák kancelářské židle Reya je vyroben z elastomeru, což je materiál s podobnou pružností jako klasická pryž, ale mnohem odolnější. Dokáže se perfektně přizpůsobit tvarům vašeho těla ve všech třech rozměrech a každé části opěráku a sedáku přidělit jinou míru podpory. 
Kancelářská židle Zara nabízí také další široké možnosti nastavení díky synchronnímu mechanismu. Tento mechanismus umožňuje nejen regulaci sklonu opěráku, ale také jeho blokování v libovolné poloze. Otočná páčka pak umožňuje nastavit odpor opěráku. Synchronní mechanismus také zajistí souhru mezi sedákem a opěrákem, což znamená, že při naklonění zůstávají ve stejném úhlu (s odchylkou 15 stupňů), čímž se sedák automaticky přizpůsobuje poloze opěráku.
Samotná židle je navržena s důrazem na lehkost a přitom poskytuje pevný základ z lakovaného hliníku, který zvládne zátěž až 130 kg. Základna je vybavena univerzálními plastovými kolečky, zajišťujícími snadný pohyb židle. Plynový píst umožňuje jednoduchou úpravu výšky sedá

Výrobce UNIQUE
Výrobce UNIQUE
Distribuce CZ
Výška 101-113 cm
Šířka 70 cm
Hloubka 41-47 cm
Materiál Plast, Hliník, Membránová látka, Elastomer
Barva šedá
Nosnost 130 kg
Výška sedu 43-55 cm
Šířka sedáku 55 cm
Hloubka sedáku 41-47 cm
Výška nastavení pístu 12 cm