Tvrdší zdravotní matrace HEUREKA PLUS 20 cm, 80 x 200

4950 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 12-20 dní, Rozměr 80×200 cm, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Typ matrace PUR pěna, Počet zón 7, Délka záruky 5 let, Značka / řada spaní Tropico, Tuhost matrace tvrdší

Tvrdší zdravotní matrace HEUREKA PLUS 20 cm, 80 x 200

Matrace HEUREKA PLUS je kvalitní vysoká partnerská matrace, která Vám zajistí zdravý a dokonale komfortní spánek. Patří mezi 20 cm vysoké oboustranné matrace s nosností do 135 Kg.  Jednu stranu matrace tvoří povrchová vrstva Flexifoam pěny o vyšší hustotě, druhá strana je tvořená měkčí vrstvou rovněž Flexifoam pěny. Obě povrchové vrstvy disponují speciálním zdravotním fyzio profilováním.

Matraci Heuréka můžeme doporučit pro uživatele všech váhových kategorií, kteří hledají spíše tvrdší matraci za nízkou cenu.  Díky tvarové profilaci matrace napomůže při zdravotních problémech s páteří a se zádovým svalstvem.

Potah Kašmír nabízí vynikající termoregulační schopnosti.

Složení matrace HEURÉKA PLUS

Matrace Heuréka patří mezi oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 20 cm. Jádro matrace je vyrobeno z kvalitní PUR pěny o vyšší hustotě. Dobře reaguje na tlak čímž optimalizuje jeho rozložení.

Obě strany jádra obsahují výztuhu tvořenou tlakově pojenou RE pěnou. Tyto vrstvy zvyšují tuhost a stabilitu celé matrace.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 4 cm vysoká vrstva tužší pěny Flexifoam  se zdravotním sedmizónovým profilováním. Tato strana matrace bude vyhovovat zejména osobám, které preferují polohu při spánku na zádech či břiše.

Z druhé strany je na povrchu matrace rovněž ca 4 cm vysoká vrstva pěny Flexifoam, která je o něco měkčí a rovněž disponuje zdravotním sedmizónovým profilováním. Tato strana matrace bude vyhovovat zejména osobám, které preferují polohu při spánku na boku.

Kvalitní potah Kašmír

Kašmírská vlna je textilní materiál získávaný ze srsti kašmírské kozy. Díky vysokému podílu viskózy a kašmírového vlákna nabízí tento potah vynikající termoregulační schopnosti pro komfortní spánek a omezení pocení.

Potah Kašmír je velice odolný, pevný a příjemně měkký. Dobře odvádí vlhkost a  je pečlivě prošitý dutým vláknem. Zajímavostí je také účinek omezení vzniku statické elektřiny pro klidný spánek.

Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny (zip po celém obvodu) a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je cca 280g/m2.

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Heuréka je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x20 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 16 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

počet zón: 7
výška matrace: cca 20 cm
nosnost: 135 kg
tvrdost na stupnici 1-5: 3/4
vyrobeno V ČR
Záruka 2 roky, 5 let na proležení jádra ( po registraci u výrobce – viz návod )

Výrobce TROPICO
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 12-20 dní
Rozměr 80×200 cm
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Typ matrace PUR pěna
Počet zón 7
Délka záruky 5 let
Značka / řada spaní Tropico
Tuhost matrace tvrdší