Tvrdší matrace ATLAS Visco, líná pěna, 140×200

5490 Kč

Termín expedice ( old ) 12-20 dní, Rozměr 140×200 cm, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Typ matrace líná paměť. pěna, Typ matrace PUR pěna, Počet zón bez zón, Počet zón 7, Délka záruky 2 roky, Značka / řada spaní Tropico, Tuhost matrace střední

Tvrdší matrace ATLAS Visco, líná pěna, 140×200

Matrace ATLAS Visco patří mezi 18 cm vysoké ekonomické oboustranné matrace vyšší tuhosti.  Měkčí stranu tvoří povrchová vrstva z profilované líné paměťové pěny. Tvrdší strana je tvořená Flexifoam pěnou bez profilování.

Jádro matrace tvoří lisovaná RE pěna. Tuto matraci můžeme doporučit ideálně pro děti, studenty a také dospělé osoby hledající spíše tuhší ekonomickou matraci s línou pěnou. Díky skvělému potahu Aloe Vera je matrace vhodná také pro alergiky.

Složení matrace ATLAS Visco

Matrace Atlas Visco patří mezi ekonomické dvoutvrdostní matrace o celkově vyšší tuhosti. Výška včetně potahu je 18cm.  Jádro matrace je vyrobeno z ca 10 cm vysoké lisované RE pěny. Tento materiál dovede velmi dobře roznášet i vyšší zatížení.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 3 cm vysoká vrstva líné paměťové pěny tvarované do jemně masážních nopů. Tato strana je celkově měkčí a skvěle se dovede přizpůsobit tvaru těla a páteře. Profilace slouží k zajištění maximální cirkulace vzduchu a k odvodu případné vlhkosti.

Z druhé – tvrdší strany matrace se nachází ca 4 cm vysoká vrstva Flexifoam pěny ( PUR ), která je rovná – bez tvarování.

Potah matrace Aloe Vera skvěle odvádí vlhkost

Matrace Atlas Visco je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Aloe Vera. Tento potah je prošitý vrstvou dutého vlákna pro zajištění výborné tepelné izolace. Přímo do vláken jsou vetkány mikrokapsle s výtažky rostliny Aloe vera, které mají antibakteriální účinky a odpuzují prach.

Aloe vera podporuje imunitní systém, pomáhá chránit před bakteriemi a viry.  Díky dobrému odvodu vlhkosti je potah vhodný i pro uživatele s vyšší potivostí.

Potah Aloe Vera je hladký a velmi příjemný na omak. Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je cca 180g/m2.

Manipulace, vybalení matrace

Manipulace s matracemi Atlas Visco je velmi jednoduchá. Matrace se dodává v celku, tj rozměr přepravního balení je stejný jako rozměr matrace – např. 90x200x18 cm. Hmotnost matrace při tomto rozměru je ca 14 kg, takže případné přenášení zvládne i žena. Matrace je zabalena ve dvou pevných igelitových obalech, které ji chrání proti znečištění při přepravě. Po vybalení z obalu je možno matraci ihned používat.

Technické údaje:

výška matrace: cca 18 cm
nosnost: 135 kg
počet zón: 7
tvrdost na stupnici 1-5: 3/4
vyrobeno v ČR
Záruka 2 roky

Výrobce TROPICO
Termín expedice ( old ) 12-20 dní
Rozměr 140×200 cm
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Typ matrace líná paměť. pěna
Typ matrace PUR pěna
Počet zón bez zón
Počet zón 7
Délka záruky 2 roky
Značka / řada spaní Tropico
Tuhost matrace střední