Tropico Tropico Matrace Romantika Kašmír 140 x 200 x

13180.00 Kč

Výrobce Tropico, Výška matrace 20 cm, Vlastnosti matrace masážní profil, oboustranná s rozdílnou tuhostí, profilovaná pěna, zdravotní matrace, Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt, Potah snímatelný, Distribuce CZ, Tuhost matrace (1-5) 4 – tvrdá, Počet anatomických/komfortních zón 5, Složení matrace deska z kokosových vláken, Flexifoam pěna, robustní pěna Flexifoam® s CubeCare profilací, Základní materiál matrace Sendvičová matrace, Nosnost 130-150 kg,

Tropico Tropico Matrace Romantika Kašmír 140 x 200 x

Ideální volba pro řešení spánkových problémů.
Matrace Romantika Kašmír 140 x 200 x 20 cm
Matrace Romantika Kašmír přináší vysokou kvalitu, díky které poskytne pohodlný spánek a podpoří správné držení páteře. Matrace Romantika Kašmír zajistí vysněné pohodlí pro zajištění vysoké úrovně úlevy. Jde o robustní oboustrannou ortopedickou matraci s rozdílnou tuhostí, ke které dodáváme Talisman Geltouch polštář zdarma. Matrace je vyrobena z kombinace pěn Flexifoam, které zajišťují ortopedické vlastnosti, elasticitu, vzdušnost a odolnost. Stabilitu, nosnost, tuhost a odolnost dodává jádru masivní vrstva kokosových vláken. Výztuhu ze 100% přírodních kokosových vláken najdete na tužší straně matrace, měkčí strana je naopak tvořená pěnou s masážní profilací se speciální 5 zónovou profilací CubeCare proti otlakům, ve tvaru kostek – každá kostka reaguje samostatně, což zabraňuje pocitu přeležení a maximalizuje přizpůsobení se tvaru těla ležícího.

doporučená nosnost do 150 kg (tužší strana) a do 130 kg (měkčí strana)
střední tvrdost
5 zónová profilace CubeCare
vrstva 100% přírodních kokosových vláken
zdravotní výrobek
polštář Talisman Geltouch zdarma k matraci

Potah Kašmír Plus – vyroben z hedvábně jemné látky s vysokým podílem přírodních vláken. Potah má vynikající termoregulační schopnosti díky vysokému podílu viskózy a kašmírového vlákna. Klimatizační prošívání navíc omezuje nabíjení statickou elektřinou, což přispívá ke klidnému spánku. Složení potahu matrace je 51% polyester, 48% viskóza a 1% kašmír.

Výrobce Tropico
Výrobce Tropico
Výška matrace 20 cm
Vlastnosti matrace masážní profil, oboustranná s rozdílnou tuhostí, profilovaná pěna, zdravotní matrace
Vhodná pro uložení na pevné desky, pevný lamelový rošt
Potah snímatelný
Distribuce CZ
Tuhost matrace (1-5) 4 – tvrdá
Počet anatomických/komfortních zón 5
Složení matrace deska z kokosových vláken, Flexifoam pěna, robustní pěna Flexifoam® s CubeCare profilací
Základní materiál matrace Sendvičová matrace
Nosnost 130-150 kg