Tempo Kondela Tempo Kondela Závěsné křeslo Kalea 2 New, šedé/světle šedé

4850.00 Kč

Výrobce Tempo Kondela, Distribuce CZ, Výška 195 cm, Šířka 80 cm, Hloubka 80 cm, Materiál Látka, Ratan, Ocel, Barva šedá, Váha 19.5 kg, Nosnost 130 kg, Průměr 105 cm, ,

Tempo Kondela Tempo Kondela Závěsné křeslo Kalea 2 New, šedé/světle šedé

Závěsné křeslo Kalea 2 New, šedé/světle šedé
Užijte si maximální pohodlí a relaxaci ve vašem venkovním prostoru s naším zavěšeným křeslem Kalea 2 New v kombinaci světle šedého a šedého provedení. Toto zavěšené křeslo je dokonalým spojením moderního designu a komfortního sezení.
Křeslo Kalea 2 New je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který zaručuje jeho pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. S ergonomicky tvarovaným sedákem a opěrkou nabízí křeslo optimální podporu pro vaše tělo během odpočinku. Kombinace světle šedého a šedého provedení dodává křeslu elegantní a moderní vzhled.
Zavěšením křesla Kalea 2 New snadno vytvoříte relaxační prostor ve vaší zahradě, na terase nebo na balkóně. Jeho robustní konstrukce a bezpečné zavěšení zajišťují stabilitu a spolehlivost při používání. Stačí najít vhodné místo a užívat si pohodlného sezení s výhledem na okolní přírodu.
Vychutnejte si momenty klidu a relaxace ve venkovním prostoru s naším zavěšeným křeslem Kalea 2 New ve světle šedé a šedé barvě. Je to ideální volba pro odpočinek, čtení knihy, nebo jednoduše pro relaxaci a uvolnění po náročném dni.
Kalea 2 New tedy nabízí:

vysokou nosnost
pevnou konstrukci
kvalitní materiály
pohodlí
relax

Výrobce Tempo Kondela
Výrobce Tempo Kondela
Distribuce CZ
Výška 195 cm
Šířka 80 cm
Hloubka 80 cm
Materiál Látka, Ratan, Ocel
Barva šedá
Váha 19.5 kg
Nosnost 130 kg
Průměr 105 cm