Tempo Kondela Tempo Kondela Stupňovitý bambusový regál Vego

990.00 Kč

Výrobce Tempo Kondela, Distribuce CZ, Šířka 30 cm, Povrchová úprava Bezbarvý lak, Výška 81 cm, Hloubka 18.5 cm, Materiál Látka, Bambus, , , , ,

Tempo Kondela Tempo Kondela Stupňovitý bambusový regál Vego

Rafinovanost a praktičnost v jednom – to je regál Vego.

Stupňovitý bambusový regál Vego
Pokud hledáte originální kousek pro úschovu věcí, je regál Vego tím pravým pro vás. Díky svému designu a provedení poslouží například jako úschovna hraček a knížek v dětském pokoji nebo jako skříňka na ručníky či kosmetiku v koupelně nebo dokonce jako regál na pokojové květiny, který můžete umístit kamkoli ve vašem domově. Regál nezabírá moc prostoru, což jistě ocení menší domácnosti s omezeným prostorem. Díky regálu Vego si tedy můžete zařídit Váš domov stylově a moderně, a navíc ušetřit potřebný prostor. I přes menší provedení, však díky třem bedýnkám regál poskytne dostatečný prostor pro uschování věcí.
Regál obsahuje tedy tři úložné bedýnky, které jsou vyrobeny z MDF desky v bílém provedení. Konstrukce je poté vyrobena z přírodního lakovaného bambusu. Přírodní bambus a bílé MDF pak vytváří moderní a rafinovaný, ale přesto snadno kombinovatelný kousek.

úložný prostor – 3 bedýnky
prostorově nenáročný
moderní vzhled
lakovaný bambus/látka

Výrobce Tempo Kondela
Výrobce Tempo Kondela
Distribuce CZ
Šířka 30 cm
Povrchová úprava Bezbarvý lak
Výška 81 cm
Hloubka 18.5 cm
Materiál Látka, Bambus