Tempo Kondela Tempo Kondela Dřevěná zahradní lavička Kolna

5390.00 Kč

Výrobce Tempo Kondela, Distribuce CZ, Výška 88 cm, Šířka 124 cm, Hloubka 58 cm, Materiál Masivní dřevo, Barva šedá, Nosnost 170 kg, Hloubka sedu 45 cm, Výška sedu 42 cm, Šířka sedu 115 cm,

Tempo Kondela Tempo Kondela Dřevěná zahradní lavička Kolna

Dřevěná zahradní lavička Kolna, 124 cm
Dřevěná zahradní lavička Kolna o délce 124 cm je skvělou volbou pro ozdobení vašeho oblíbeného místa na zahradě. Tato lavička vám jednoduše zpříjemní trávení volného času na čerstvém vzduchu a její jednoduchý, přesto jedinečný a nestárnoucí design ji činí výjimečným kouskem.
Celá lavice je vyrobena z pevného a odolného dřeva, což jí přináší mnoho výhod. Dřevo je přírodní materiál s nenáročnou údržbou, dlouhou životností, vysokou nosností a spolehlivou stabilitou. Lavice Kolna je navíc opatřena šedým nátěrem, který jí poskytuje ochranu před vnějšími vlivy a zároveň dodává elegantní vzhled.
Jednoduché materiály a barevné provedení lavičky jsou doplněny rafinovanými detaily, zejména na opěráku zad. Ten je ozvláštněn příčkami, které zabezpečují příjemné odvětrávání a přidávají lavičce venkovský nádech. Tato lavička je jednoduchým, avšak neobvyklým kouskem vybavení pro vaši zahradu.
Užijte si krásné chvíle na zahradě s dřevěnou zahradní lavičkou Kolna o délce 124 cm, která svým designem a spolehlivými materiály přináší pohodlí a stylový prvek do vašeho venkovního prostoru.
Kolna tedy nabízí:

přírodní materiály
stabilní konstrukci
prostorné sezení
nadčasový design

Výrobce Tempo Kondela
Výrobce Tempo Kondela
Distribuce CZ
Výška 88 cm
Šířka 124 cm
Hloubka 58 cm
Materiál Masivní dřevo
Barva šedá
Nosnost 170 kg
Hloubka sedu 45 cm
Výška sedu 42 cm
Šířka sedu 115 cm