Tempo Kondela Tempo Kondela Dřevěná zahradní lavička Fabla

6280.00 Kč

Výrobce Tempo Kondela, Distribuce CZ, Výška 88 cm, Šířka 150 cm, Hloubka 58 cm, Materiál Masivní dřevo, Barva bílá, šedá, Nosnost 200 kg, Výška sedu 42 cm, Šířka sedu 42.5 cm, ,

Tempo Kondela Tempo Kondela Dřevěná zahradní lavička Fabla

Dřevěná zahradní lavička Fabla, 150 cm
Dřevěná zahradní lavička Fabla o délce 150 cm je skvělou volbou pro ozdobení vašeho oblíbeného místa na zahradě. Tato lavička vám jednoduše zpříjemní trávení volného času na čerstvém vzduchu a její jednoduchý, přesto jedinečný a nadčasový design ji činí výjimečným kouskem.
Celá lavička je vyrobena z pevného a odolného dřeva, což jí přináší mnoho výhod. Dřevo je přírodní materiál s nenáročnou údržbou, dlouhou životností, vysokou nosností a spolehlivou stabilitou. Lavice Fabla je navíc opatřena šedým nátěrem, který jí poskytuje ochranu před vnějšími vlivy a zároveň dodává elegantní vzhled.
Jednoduché materiály a barevné provedení lavičky jsou doplněny rafinovanými tvary, zejména na opěráku zad. Ten je zdobený ornamenty vytvořenými zkřížením příček, což dodává celé lavičce romantický nádech a činí ji jedinečnou. Tato lavička je jednoduchým, avšak neobvyklým kouskem vybavení pro vaši zahradu.
Užijte si krásné chvíle na zahradě s dřevěnou zahradní lavičkou Fabla o délce 150 cm, která svým designem a spolehlivými materiály přináší pohodlí a stylový prvek do vašeho venkovního prostoru.
Fabla tedy nabízí:

přírodní materiály
stabilní konstrukci
prostorné sezení
nadčasový design

Výrobce Tempo Kondela
Výrobce Tempo Kondela
Distribuce CZ
Výška 88 cm
Šířka 150 cm
Hloubka 58 cm
Materiál Masivní dřevo
Barva bílá, šedá
Nosnost 200 kg
Výška sedu 42 cm
Šířka sedu 42.5 cm