Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, žluté

3290.00 Kč

Výrobce Sun Active, Distribuce CZ, Výška 120 cm, Šířka 140 cm, Materiál Látka, Masivní dřevo, Barva žlutá, Délka 140 cm, Typ pískoviště Uzavíratelné se stříškou a lavičkou, , , ,

Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, žluté

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, žluté – 140 cm
Nabídněte svému dítěti skvělý prostor pro zábavu a hravé chvíle na čerstvém vzduchu s dřevěným uzavíratelným pískovištěm Sandy. Toto vysoce kvalitní pískoviště je nejen esteticky příjemné, ale také praktické a vyrobené s důrazem na bezpečnost a dlouhou životnost. S rozměry 140 cm poskytuje dostatečný prostor pro hrátky více dětí a lze do něj nasypat až 250 kg písku.
Konstrukce pískoviště Sandy je vyrobena z vysoce kvalitního suchého borovicového dřeva o tloušťce 18 mm. To zajišťuje odolnost a trvanlivost pískoviště po mnoho let. Dřevo je pečlivě zpracované s ohoblovanými a obroušenými hranami, aby bylo bezpečné pro děti. Pískoviště je impregnováno ekologickým impregnačním prostředkem, který splňuje normu EN71-3 pro barvy na hračky.
Pískoviště je vybaveno dvěma lavičkami, které slouží jako pohodlná místa k sezení pro děti. Lavičky lze také rozložit a vytvořit tak ochranný poklop pískoviště, který udržuje písek čistý a chráněný před nečistotami. Stříška pískoviště je nastavitelná podle potřeby, poskytuje stín a může být snížena až k úrovni laviček, aby písek zůstal ještě více chráněný. Stříška se snadno nastavuje bez použití nářadí. K pískovišti je dodávána vodotěsná plachta, která zajišťuje ochranu před deštěm, větrem a slunečním zářením.
Součástí pískoviště je také černá agrotextilie, která slouží jako izolace od země. Tím je zabráněno mísění písku s hlínou, růstu plevele a omezena možnost proniknutí hmyzu, škůdců a žížal do písku.
Sandy tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost nastavení stříšky
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu

Výrobce Sun Active
Výrobce Sun Active
Distribuce CZ
Výška 120 cm
Šířka 140 cm
Materiál Látka, Masivní dřevo
Barva žlutá
Délka 140 cm
Typ pískoviště Uzavíratelné se stříškou a lavičkou