Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené

3290.00 Kč

Výrobce Sun Active, Výška 120 cm, Šířka 140 cm, Délka 140 cm, Barva zelená, Materiál Látka, Masivní dřevo, Typ pískoviště Uzavíratelné se stříškou a lavičkou, Distribuce CZ, , , ,

Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, zelené – 140 cm
Představujeme vám drevené uzavíratelné pískoviště se stříškou „Sandy“ – skvělý kousek zahradního nábytku, který přinese vašim dětem radost a zábavu. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které poskytuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
Díky praktické stříšce je toto pískoviště skvělou volbou pro ochranu vašich dětí před slunečním zářením a drobnými dešťovými přeháňkami. Vaše děti si tak mohou hrát v písku s větší pohodou a déle bez obav z nepříznivých povětrnostních podmínek.
Jedním z hlavních přínosů tohoto pískoviště je jeho uzavíratelný design, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Po skončení hraní můžete pískoviště jednoduše uzavřít, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nečistotami a nepříznivými vlivy.
Pískoviště „Sandy“ má délku 140 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro hrátky s pískem, stavění pískových hradů a tvoření různých tvarů a obrazců. Vaše děti se budou moci volně vyjádřit a rozvíjet svou kreativitu.
Toto uzavíratelné pískoviště je vyrobeno s ohledem na bezpečnost a kvalitu. Je impregnováno schváleným ekologickým impregnačním prostředkem, který splňuje normu EN71-3 pro barvu hraček. To zajišťuje ochranu dřeva proti vlhkosti, houbám a škůdcům, zatímco je zcela bezpečné pro vaše děti.
Dopřejte svým dětem neomezenou radost a kreativitu s dreveným uzavíratelným pískovištěm se stříškou „Sandy“ v zelené barvě. Bude to jejich vlastní malý útočiště, kde se mohou bavit a tvořit nezapomenutelné zážitky.
Sandy tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost nastavení stříšky
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu

Výrobce Sun Active
Výrobce Sun Active
Výška 120 cm
Šířka 140 cm
Délka 140 cm
Barva zelená
Materiál Látka, Masivní dřevo
Typ pískoviště Uzavíratelné se stříškou a lavičkou
Distribuce CZ