Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré

3290.00 Kč

Výrobce Sun Active, Distribuce CZ, Výška 120 cm, Šířka 140 cm, Materiál Látka, Masivní dřevo, Barva modrá, Délka 140 cm, Typ pískoviště Uzavíratelné se stříškou a lavičkou, , , ,

Sun Active Sun Active Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré

Dřevěné uzavíratelné pískoviště se stříškou Sandy, modré – 140 cm
Představujeme vám drevené uzavíratelné pískoviště se stříškou „Sandy“ – dokonalý způsob, jak přinést do zahrady zábavu a radost pro vaše děti. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které poskytuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost.
Pískoviště je vybaveno praktickou stříškou, která slouží jako ochrana před slunečním zářením, přehřátím nebo drobnými dešťovými přeháňkami. Vaše děti tak mohou hrát v písku s větší pohodou a déle bez obav z nepříznivých povětrnostních podmínek.
Výhodou tohoto pískoviště je jeho uzavíratelný design, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Když jsou děti hotové s hraním, můžete pískoviště jednoduše uzavřít, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nečistotami a nepříznivými vlivy.
Pískoviště „Sandy“ má rozměry 140 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro hrátky s pískem, stavění pískových hradů a tvorbu různých tvarů a obrazců. Vaše děti budou mít nekonečné možnosti pro kreativitu a zábavu.
Toto uzavíratelné pískoviště je vyrobeno s ohledem na bezpečnost a kvalitu. Je impregnované ekologickým impregnačním prostředkem, který splňuje normu EN71-3 pro barvu na hračky. To zajišťuje ochranu dřeva proti vlhkosti, houbám a škůdcům, a zároveň je bezpečné pro děti.
Dopřejte svým dětem neomezenou radost a kreativitu s dreveným uzavíratelným pískovištěm se stříškou „Sandy“. Bude to jejich vlastní malý ráj, kde si mohou hrát a tvořit nezapomenutelné vzpomínky.
Sandy tedy nabízí:

pohodlné sezení v podobě laviček
možnost nastavení stříšky
možnost uzavření pískoviště
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu

Výrobce Sun Active
Výrobce Sun Active
Distribuce CZ
Výška 120 cm
Šířka 140 cm
Materiál Látka, Masivní dřevo
Barva modrá
Délka 140 cm
Typ pískoviště Uzavíratelné se stříškou a lavičkou