Sun Active Sun Active Dřevěné pískoviště Slim, impregnované 1

890.00 Kč

Výrobce Sun Active, Distribuce CZ, Výška 20 cm, Šířka 120 cm, Materiál Masivní dřevo, Délka 120 cm, Typ pískoviště Bez stříšky, , , , ,

Sun Active Sun Active Dřevěné pískoviště Slim, impregnované 1

Dřevěné pískoviště Slim, impregnované – 120 cm
Přivítáme vás naše impregnované drevené pískoviště „Slim“, které přináší zábavu a kreativitu do zahrady pro vaše děti. Toto pískoviště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva, které zajišťuje jeho pevnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.
Díky impregnaci se dřevo stává ještě odolnějším. Impregnační prostředek, který používáme, je schválený a splňuje normu EN71-3 pro barvu na hračky. Tato impregnace poskytuje ochranu pískoviště před vlhkostí, houbami a škůdci, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a bezpečnost při používání.
S délkou 120 cm poskytuje toto pískoviště dostatek prostoru pro hrátky s pískem a stavění pískových hradů. Vaše děti se budou moci vyjádřit svou kreativitou a rozvíjet své motorické dovednosti. Pískoviště nabízí příjemné a bezpečné místo pro hrátky, které budou děti milovat.
Díky svému kompaktnímu designu je pískoviště „Slim“ vhodné i pro menší zahrady nebo pro ty, kteří preferují jednoduchý a elegantní vzhled. Je snadno přístupné a zároveň uzavřené, což pomáhá udržovat písek čistý a chráněný před nežádoucími přírodními prvky.
Dopřejte svým dětem nekonečné hodiny zábavy a objevování s tímto impregnovaným dreveným pískovištěm „Slim“. Je to ideální volba pro vytvoření bezpečného a radostného prostředí, ve kterém se vaše děti mohou plně vyjádřit a těšit se z hrátek s pískem.
Slim tedy nabízí:

pohodlné hraní
dlouhou životnost
opracované borovicové dřevo
ochrannou plachtu

Výrobce Sun Active
Výrobce Sun Active
Distribuce CZ
Výška 20 cm
Šířka 120 cm
Materiál Masivní dřevo
Délka 120 cm
Typ pískoviště Bez stříšky