SOB FURNITURE SOB FURNITURE Rohová sedací souprava FORTE

11990.00 Kč

Výrobce SOB FURNITURE, Distribuce CZ, Výška 90 cm, Šířka 239 cm, Rozměr spací plochy 200 x 140 cm, Hloubka 144 cm, Materiál Eko kůže, Látka, , , , ,

SOB FURNITURE SOB FURNITURE Rohová sedací souprava FORTE

Prosím, pečlivě vyberte odstín sedací soupravy, barvy se mohou lišit z důvodu nastavení kalibrace vašeho monitoru.

Rohová sedací souprava FORTE
• Sedací souprava může být vyrobena v obou variantách (pravá / levá), volbu provedení napište do poznámek při tvoření objednávky. 
Představujeme Vám rohovou sedací soupravu FORTE, sedačka se dá pohodlně rozložit na spací plochu, lůžko je zhotoveno z materiálu s podobnými vlastnostmi jako má pružinová matrace. Navíc tato souprava disponuje praktickým úložným prostorem, který je velice žádaný. Za příplatek je možné dokoupit boční polici.Barevná kombinace na obrázku, je vyrobena z materiálu eko kůže a látky. Právě eko kůže je v současnosti velmi oblíbeným materiálem pro své skvělé vlastnosti. Patři mezi ně beze sporu její snadná údržba, prodyšnost, ale hlavně také podobnost s pravou kůží. Barva polštářů je ilustrativní, dodáno dle aktuální nabídky.Veškeré výrobky z čalounické dílny SOB furniture nabízíme v mnoha variacích potahů a barev. Zboží Vám dodáme v demontovaném stavu společně s veškerými montážními prvky a návodem.

rozměry spací plochy: 140×200 cm
jednoduchost
praktičnost
možnost rozložení
boční police
kvalita

Výrobce SOB FURNITURE
Výrobce SOB FURNITURE
Distribuce CZ
Výška 90 cm
Šířka 239 cm
Rozměr spací plochy 200 x 140 cm
Hloubka 144 cm
Materiál Eko kůže, Látka