SOB FURNITURE SOB FURNITURE Rohová sedací souprava ANTOŚ

18390.00 Kč

Výrobce SOB FURNITURE, Distribuce CZ, Šířka 273 cm, Hloubka 202 cm, Výška 90 cm, Materiál Látka, Rozměr spací plochy 125 x 200 cm, , , , ,

SOB FURNITURE SOB FURNITURE Rohová sedací souprava ANTOŚ

Prosím, pečlivě vyberte odstín sedací soupravy, barvy se mohou lišit z důvodu nastavení kalibrace vašeho monitoru.

Rohová sedací souprava ANTOŚ
• Sedací souprava může být vyrobena v obou variantách (pravá / levá), volbu provedení napište do poznámek při tvoření objednávky. 
Stylová rozkládací pohovka s možností volby strany, na které bude roh. Přizpůsobte pohovku vašemu interiéru. Dalšími plusy pohovky jsou její veliká spací plocha o rozměrech 125 cm x 200 cm a úložný prostor, díky kterému ušetříte plno místa. Využijte veliký úložný prostor na skladování ložního prádla. Na pohodlnosti pohovky přispívá opěrka hlavy, která má  3 nastavitelné polohy. 
Rohová sedačka ANTOŚ je designový kousek, který se hodí jak do klasického, tak do moderního interiéru. Díky jednoduchosti a minimalistickému designu neuděláte výběrem této pohovky nikdy chybu. 
Pohovka je vyrobena z materiálu eko kůže. Právě eko kůže je v současnosti velmi oblíbeným materiálem pro své skvělé vlastnosti. Patři mezi ně beze sporu její snadná údržba, prodyšnost, ale hlavně také podobnost s pravou kůží. Sedací plocha pohovky je vybavena pohodlnými polštáři, které jsou potažené příjemnou látkou pro sezení. 

kvalitní eko kůže
pevná tkanina
příjemná barevná kombinace
příjemné podhlavníky
úložný prostor
možnost rozložení

Výrobce SOB FURNITURE
Výrobce SOB FURNITURE
Distribuce CZ
Šířka 273 cm
Hloubka 202 cm
Výška 90 cm
Materiál Látka
Rozměr spací plochy 125 x 200 cm