Sendvičová matrace LIMA, 90×190, 140 kg

4189 Kč

Český výrobek ano, Termín expedice ( old ) 7-14 dní, Místo určení dětský pokoj, Místo určení studentský pokoj, Místo určení ložnice, Místo určení hotelový pokoj, Rozměr 90×190 cm, Typ matrace PUR pěna, Počet zón 7, Délka záruky 2 roky, Značka / řada matrace Dřevočal, Tuhost matrace tvrdší

Sendvičová matrace LIMA, 90×190, 140 kg

Sendvičová matrace do postele LIMA je kvalitní tvrdá matrace za skvělou cenu. Střed jádra matrace je vyroben z lisované RE polyuretanové pěny. Vyrobena je ve zkráceném rozměru 90×190 cm.

Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy na povrchové vrstvě zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku.

Jedna strana matrace je tuhosti 3 – střední, druhá strana matrace je tuhosti 4 – tvrdá. Povrch matrace je vytvarován do sedmi anatomických zón.

Matraci je vhodné položit na laťkový rošt nebo pevný lamelový rošt.

Potah ALOE VERA: Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu).

Hlavní technické údaje :

Rozměr: 90×190 cm
Počet zón: 7
Výška matrace: 22 cm
Nosnost: 140 kg
Vyrobeno v ČR.

Výrobce DŘEVOČAL
Český výrobek ano
Termín expedice ( old ) 7-14 dní
Místo určení dětský pokoj
Místo určení studentský pokoj
Místo určení ložnice
Místo určení hotelový pokoj
Rozměr 90×190 cm
Typ matrace PUR pěna
Počet zón 7
Délka záruky 2 roky
Značka / řada matrace Dřevočal
Tuhost matrace tvrdší