Seart Seart Vyvýšená postel Rustyk Mieszko II 180 x

15290.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Vnitřní šířka postele 180 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Šířka 193 cm, Materiál Borovice, Délka 218 cm, Výška uložení roštu 35 cm, Prostor pro šuplík 25,5 cm, Výška předního čela (nohy) 50 cm, Výška zadního čela (hlava) 130 cm, Barva hnědá

Seart Seart Vyvýšená postel Rustyk Mieszko II 180 x

Postel Rustyk Mieszko II 140 x 200 cm
Masivní dřevěná postel Rustyk Mieszko II je příslibem těch nejsladších snů. Ještě nikdy se vám nesnilo tak sladce!

Postel Rustyk Mieszko II 180 x 200 cm
Toužíte se vyspat do růžova? Přejete si ničím nerušené snění? Chcete se každé ráno probouzet s úsměvem na tváři a dobrou náladou? Ulehněte do dřevěné postele Rustyk Mieszko II a buďte si jistí, že každé vaše ráno bude spokojené a zalité sluncem!
Dřevěná postel Rustyk Mieszko II je vyrobena z masivního borového dřeva. To nejen úžasně vypadá, ale především se může pyšnit dlouholetou výdrží a maximální odolností. Chcete-li pro sebe jen to nejlepší, právě jste to našli.
Na první pohled vás určitě upoutá masivní a robustní konstrukce postele. Ta vám dává jistotu, že ať už budete za dveřmi vaší ložnice provádět cokoli, s dřevěnou postelí Rustyk Mieszko II to ani nehne. Postel stojí na čtyřech pevných a stabilních nohách, které jsou ozdobou celého lůžka. Další předností je výrazné dřevěné čelo, o které se můžete opřít a přečíst si pěknou knihu, luštit křížovky nebo sledovat televizi.
Postele v šířkách od 120 do 200 cm jsou dodatečně doplněny o takzvanou „pátou nohu“, která dodává celé konstrukci na stabilitě. To vám dává jistotu, že tohle lůžko toho opravdu hodně vydrží.
Šuplík pod postel není součástí balení.
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce n

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Vnitřní šířka postele 180 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Šířka 193 cm
Materiál Borovice
Délka 218 cm
Výška uložení roštu 35 cm
Prostor pro šuplík 25,5 cm
Výška předního čela (nohy) 50 cm
Výška zadního čela (hlava) 130 cm
Barva hnědá