Seart Seart Vyvýšená postel Rustyk Dobromir 140 x

15590.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 153 cm, Délka 218 cm, Vnitřní šířka postele 140 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Materiál Borovice, Výška uložení roštu 35 cm, Prostor pro šuplík 25,5 cm, Výška předního čela (nohy) 70 cm, Výška zadního čela (hlava) 130 cm, Barva hnědá

Seart Seart Vyvýšená postel Rustyk Dobromir 140 x

Dřevěná postel Rustyk Dobromir 140 cm x 200 cm
Bytelná dřevěná postel Rustyk Dobromir se stane vítaným útočištěm po náročném dni.

Dřevěná postel Rustyk Dobromir 140cm x 200cm
Kde jinde chcete nabrat ztracenou energii, nežli v pohodlné posteli? Dřevěná postel Rustyk Dobromir se stane perličkou vaší ložnice, do které vnese příjemnou vůni masivního dřeva i nádech rustikálního stylu. A my vám zaručujeme, že v takové posteli se vám bude spát jako v pohádce!
Základem dřevěné postele Rustyk Dobromir je bytelná a masivní konstrukce. Nadchne každého, kdo dává přednost přírodnímu materiálu a chce si své bydlení zařídit v souladu s přírodou. Kvalitní borové dřevo je zárukou nejen dech beroucího vzhledu, ale i úctyhodné odolnosti a výdrže. A přesně takovou postel chcete!
Dřevěná postel Rustyk Dobromir stojí na silných nohách, které jí zajišťují stabilitu. Má vyšší čelo, které je nejen dominantou celého lůžka, ale i ideálním společníkem pro chvíle, kdy si budete chtít večer přečíst zajímavou knihu, vyluštit pár křížovek nebo sledovat televizi. Uvidíte, jak báječně se bude tohle lůžko ve vaší ložnici vyjímat.
Postele v šířkách od 120 do 200 cm jsou dodatečně doplněny o takzvanou „pátou nohu“, která dodává celé konstrukci na stabilitě. To vám dává jistotu, že tohle lůžko toho opravdu hodně vydrží.
Postel je povrchově upravena s pomocí přírodního oleje a vosku.
Šuplík pod postel není součástí balení.
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 153 cm
Délka 218 cm
Vnitřní šířka postele 140 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Materiál Borovice
Výška uložení roštu 35 cm
Prostor pro šuplík 25,5 cm
Výška předního čela (nohy) 70 cm
Výška zadního čela (hlava) 130 cm
Barva hnědá