Seart Seart Vyvýšená postel Country New 26 160 x

24090.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 173 cm, Délka 218 cm, Vnitřní šířka postele 160 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška uložení roštu 35 cm, Prostor pro šuplík 25 cm, Výška předního čela (nohy) 70 cm, Výška zadního čela (hlava) 130 cm, Materiál Masivní dřevo,

Seart Seart Vyvýšená postel Country New 26 160 x

Smrková postel Country New 26 – 160 x 200 cm
Masivní, pevné lůžko kombinující tradiční design a nejnovější trendy. Lůžko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva, které podléhá procesu strukturování, což mu dává zajímavý, rustikální charakter. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení postele, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Konstrukce lůžka je pevná a trvanlivá. Vysoké čelo poskytuje komfort odpočinku a nábytek je inspirovaný tradičním venkovským stylem. Silné nohy dodávají masivnost a postel je velmi pohodlná a zaručuje efektivní odpočinek. Obklopeni dalším nábytkem z této kolekce, budete mít teplou a útulnou ložnici. Noční stolky, šatní skříně a komody spolu perfektně ladí.
Dřevěná postel Country New 26 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 173 cm
Délka 218 cm
Vnitřní šířka postele 160 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška uložení roštu 35 cm
Prostor pro šuplík 25 cm
Výška předního čela (nohy) 70 cm
Výška zadního čela (hlava) 130 cm
Materiál Masivní dřevo