Seart Seart Smrkový příborník COUNTRY NEW 31

32890.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 120 cm, Hloubka 48 cm, Materiál Masivní dřevo, Výška 190 cm, Typ vitríny Rovná, , , , ,

Seart Seart Smrkový příborník COUNTRY NEW 31

Praktický doplněk do domácnosti z masivního dřeva.
Smrkový příborník Country New 31
Zajímavý a funkční příborník z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení příborníku, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Příborník je pevný a funkční. Příborník má dvě části, horní s hloubkou 38 cm a spodní s hloubkou 48 cm. Horní část je opatřena třemi zásuvkami a prosklenými dveřmi, které jsou zavíratelné na petlici. Spodní část příborníku je uzamykatelná skříňka s policí. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u příborníku podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěný příborník Country New 31 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální obývací pokoj, kuchyň a pracovnu. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

trendy kus vybavení
masivní dřevo
kombinace kvalitních materiálů
klasický, přesto originální kousek
ručně kované rukojeti

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 120 cm
Hloubka 48 cm
Materiál Masivní dřevo
Výška 190 cm
Typ vitríny Rovná