Seart Seart Smrkový noční stolek Country New 3

6890.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 54 cm, Hloubka 42 cm, Materiál Masivní dřevo, Povrchová úprava Vosk, Barva bílá, Výška 67 cm, Úložný prostor Se šuplíky, , ,

Seart Seart Smrkový noční stolek Country New 3

Jednoduchý design a kvalitní propracování stolku z masivního dřeva.

Smrkový noční stolek Country New 3
Zajímavý a funkční stolek z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení skříňky, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Stolek je odolný a funkční. Stolek je ideální do jakékoli ložnice. Pod vrchní deskou jsou tři prostorné šuplíky. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u stolku podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěný noční stolek Country New 3 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální pro ložnici. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 54 cm
Hloubka 42 cm
Materiál Masivní dřevo
Povrchová úprava Vosk
Barva bílá
Výška 67 cm
Úložný prostor Se šuplíky