Seart Seart Smrkový noční stolek Country New 1

5990.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 54 cm, Hloubka 42 cm, Materiál Masivní dřevo, Povrchová úprava Vosk, Barva bílá, Výška 67 cm, Úložný prostor Se šuplíky, Se dvířky, , ,

Seart Seart Smrkový noční stolek Country New 1

Smrkový noční stolek Country New 1
Zajímavý a funkční stolek z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení skříňky, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Stolek je odolný a funkční. Stolek je ideální do jakékoli ložnice. Pod vrchní deskou je šuplík a úložný prostor. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u stolku podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěný noční stolek Country New 1 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální pro ložnici. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 54 cm
Hloubka 42 cm
Materiál Masivní dřevo
Povrchová úprava Vosk
Barva bílá
Výška 67 cm
Úložný prostor Se šuplíky, Se dvířky