Seart Seart Smrková konzole Country New 8

12890.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Výška 77 cm, Šířka 120 cm, Hloubka 48 cm, Materiál Masiv, Barva bílá, Povrchová úprava Vosk, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky, Nožičky Ano,

Seart Seart Smrková konzole Country New 8

Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům.

Smrková konzole Country New 8
Zajímavá a funkční konzole z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení konzole, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Konzole je pevná a funkční. Vysoká kvalita zpracování z ní činí kus nábytku pro nejnáročnější. Pod vrchní deskou jsou umístěny dvě prostorné zásuvky a níže je polička. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u konzole podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěná konzole Country New 8 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální pro ložnici, obývací pokoj a chodbu. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

masivní smrkové dřevo
pevná a funkční konzole
kovové, ručně kované rukojeti

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Výška 77 cm
Šířka 120 cm
Hloubka 48 cm
Materiál Masiv
Barva bílá
Povrchová úprava Vosk
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky
Nožičky Ano