Seart Seart Smrková komoda Country New 7

18990.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 130 cm, Hloubka 48 cm, Povrchová úprava Vosk, Barva bílá, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky, Nožičky Ano, Materiál Masiv, Výška 77 cm,

Seart Seart Smrková komoda Country New 7

Nábytkem z kvalitního dřeva vykouzlíte domov plný lásky a energie.

Smrková komoda Country New 7
Zajímavá a funkční komoda z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení prádelníku, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Komoda je pevná a funkční. Komoda je vybavena třemi řadami zásuvek. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u komody podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěná komoda Country New 7 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální pro ložnici, obývací pokoj a chodbu. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

masivní smrkové dřevo
pevná a funkční konzole
kovové, ručně kované rukojeti

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 130 cm
Hloubka 48 cm
Povrchová úprava Vosk
Barva bílá
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky
Nožičky Ano
Materiál Masiv
Výška 77 cm