Seart Seart Smrková komoda Country New 16

24590.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 180 cm, Hloubka 48 cm, Povrchová úprava Vosk, Barva bílá, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky i dvířky, Nožičky Ano, Materiál Masiv, Výška 77 cm,

Seart Seart Smrková komoda Country New 16

Nábytkem z kvalitního dřeva vykouzlíte domov plný lásky a energie.

Smrková komoda Country New 16
Zajímavá a funkční komoda z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení prádelníku, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Komoda je pevná a funkční. Komoda je vybavena dvěma velkými zásuvkami a ve druhé části je skříňka uzavřená kovovou petlicí . Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u komody podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěná komoda Country New 16 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální pro ložnici, obývací pokoj a chodbu. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

masivní smrkové dřevo
pevná a funkční komoda
obrovský úložný prostor

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 180 cm
Hloubka 48 cm
Povrchová úprava Vosk
Barva bílá
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky i dvířky
Nožičky Ano
Materiál Masiv
Výška 77 cm