Seart Seart Smrková komoda Country New 12

23990.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 160 cm, Hloubka 48 cm, Povrchová úprava Vosk, Materiál Masiv, Barva bílá, Velikost Široké, Zavírání Se šuplíky i dvířky, Nožičky Ano, Výška 77 cm,

Seart Seart Smrková komoda Country New 12

Nábytkem z kvalitního dřeva vykouzlíte domov plný lásky a energie.

Smrková komoda Country New 12
Zajímavá a funkční komoda z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení prádelníku, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Komoda je pevná a funkční. Komoda je vybavena pěti velkými zásuvkami a po stranách jsou dvě skříňky s policí uprostřed. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u komody podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěná komoda Country New 12 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální pro ložnici, obývací pokoj a chodbu. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

masivní smrkové dřevo
pevná a funkční komoda
obrovský úložný prostor

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 160 cm
Hloubka 48 cm
Povrchová úprava Vosk
Materiál Masiv
Barva bílá
Velikost Široké
Zavírání Se šuplíky i dvířky
Nožičky Ano
Výška 77 cm