Seart Seart Postel Rustyk Ostrowit II 180 x

13490.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Vnitřní šířka postele 180 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Šířka 193 cm, Materiál Borovice, Délka 218 cm, Výška uložení roštu 15 cm, Výška předního čela (nohy) 30 cm, Výška zadního čela (hlava) 70 cm, Barva hnědá,

Seart Seart Postel Rustyk Ostrowit II 180 x

Postel Rustyk Ostrowit II 180 x 200 cm
Dřevěná postel Rustyk Ostrowit II bude nejkrásnější dominantou vaší ložnice a zároveň příjemným příslibem zaslouženého odpočinku. Už od rána se budete těšit, až do ní večer zase budete moci ulehnout!

Dřevěná postel Rustyk Ostrowit II 180 x 200 cm
Máte-li pocit, že vaší ložnici chybí k dokonalosti už jen krůček, právě jste našli to pravé ořechové! Dřevěná postel Rustyk Ostrowit II je totiž přesně tím, co vaše ložnice potřebuje, aby se stala perlou domácnosti.
Nízká masivní postel o rozměrech 180 x 200 cm se stane dominantou pokoje. Je vyrobená z kvalitního borovicového dřeva, která vás upoutá jak svým krásným zbarvením, tak i odolností a výdrží. Ve vaší ložnici bude dělat parádu klidně i několik let. Postel stojí na čtyřech pevných, bytelných a stabilních nohách. Ty se postarají o to, že se postel nehne z místa, ať už na ní bude provádět cokoli.
Zajímavým detailem lůžka je vyšší čelo. To zde plní funkci jak praktickou, tak i estetickou. Až si budete chtít v posteli číst, prohlížet internet, sledovat televizi nebo si třeba povídat, poskytne vám pevnou oporu. Dřevěná postel Rustyk Ostrowit II se promění ve vaše útočiště, kterého se po náročném a těžkém dni nebudete moci dočkat.
Postele v šířkách od 120 do 200 cm jsou dodatečně doplněny o takzvanou „pátou nohu“, která dodává celé konstrukci na stabilitě. To vám dává jistotu, že tohle lůžko toho opravdu hodně vydrží.
Postel je povrchově upravena s pomocí přírodního oleje a vosku.
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z o

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Vnitřní šířka postele 180 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Šířka 193 cm
Materiál Borovice
Délka 218 cm
Výška uložení roštu 15 cm
Výška předního čela (nohy) 30 cm
Výška zadního čela (hlava) 70 cm
Barva hnědá