Seart Seart Postel Country New 27 180 x

21790.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 193 cm, Délka 218 cm, Vnitřní šířka postele 180 cm, Vnitřní délka postele 200 cm, Výška uložení roštu 15 cm, Výška předního čela (nohy) 50 cm, Výška zadního čela (hlava) 70 cm, Výška 70 cm, Materiál Masivní dřevo, Úložný prostor ne

Seart Seart Postel Country New 27 180 x

Smrková postel Country New 27 – 180 x 200 cm
Masivní, pevné lůžko kombinující tradiční design a nejnovější trendy. Lůžko je vyrobeno z masivního smrkového dřeva, které podléhá procesu strukturování, což mu dává zajímavý, rustikální charakter. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení postele, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Konstrukce lůžka je pevná a trvanlivá. Postel je poměrně nízká, takže je ideální pro ložnici v podkroví nebo ložnici v modernějším stylu. Silné nohy dodávají masivnost a postel je velmi pohodlná a zaručuje efektivní odpočinek. Obklopeni dalším nábytkem z této kolekce, budete mít teplou a útulnou ložnici. Noční stolky, šatní skříně a komody spolu perfektně ladí.
Dřevěná postel Country New 27 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 193 cm
Délka 218 cm
Vnitřní šířka postele 180 cm
Vnitřní délka postele 200 cm
Výška uložení roštu 15 cm
Výška předního čela (nohy) 50 cm
Výška zadního čela (hlava) 70 cm
Výška 70 cm
Materiál Masivní dřevo
Úložný prostor ne