Seart Seart ní komoda Rustyk 6/1

9790.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 50 cm, Hloubka 45 cm, Povrchová úprava Vosk, Velikost Úzké, Barva hnědá, Zavírání Se šuplíky, Nožičky Ne, Materiál Masiv, Výška 148 cm,

Seart Seart ní komoda Rustyk 6/1

Dřevěná komoda Rustyk 6/1
Dřevěná komoda Rustyk 6/1 se hodí všude tam, kde není prostoru na rozdávání. Zabydlí se i v těch nejmenších interiérech, do kterých vnese nádech venkova.

Komoda Rustyk 6/1
Pokud hledáte ideální kousek do prozatím nevyužitého prostoru, kam se vám nic jiného nevejde, ale vy i přesto víte, že nechcete dané místo nechat zet prázdnotou, pak vsaďte na masivní dřevěnou komodu Rustyk 6/1, která si hravě poradí i s tím nejužším prostorem a dodá mu šmrnc, po němž tak dlouho toužíte.
Komoda Rustyk 6/1 je vyrobena z kvalitního masivního borovicového dřeva. To si zamilujete nejen pro jeho úžasnou kresbu, ale i zajímavou strukturu, barvu a vůni, která provoní celou místnost.  I když je úzká, nabízí spoustu možností pro využití – hodí se jak do obýváku, tak i do ložnice, domácí pracovny nebo do předsíně. Všude udělá parádu.
Dřevěná komoda Rustyk 6/1 je 145 cm vysoká, 50 cm široká a její vnitřní část je hluboká 46 cm. Součástí je celkem 6 šuplíků, které můžete využít dle libosti. Hospodyňky z ní udělají ideální šatní komodu pro uložení prádla, v kanceláři zastane roli úložiště pro důležitá lejstra a papíry, v předsíni se zase promění v úschovnu deštníků, čepic, šál a rukavic.
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce nábytku Seart tou největší inspirací. V jeho sortimentu proto najdete kvalitní nábytek vyrobený z masivního dřeva, které hravě ozdobí celou vaši domácnost – prostorná komoda se bude vyjímat v ložnici, ro

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 50 cm
Hloubka 45 cm
Povrchová úprava Vosk
Velikost Úzké
Barva hnědá
Zavírání Se šuplíky
Nožičky Ne
Materiál Masiv
Výška 148 cm