Seart Seart ní komoda Rustyk 5/6

15690.00 Kč

Výrobce Seart, Distribuce CZ, Šířka 112 cm, Hloubka 46 cm, Povrchová úprava Vosk, Velikost Úzké, Barva hnědá, Zavírání Se šuplíky, Nožičky Ne, Materiál Masiv, Výška 125 cm,

Seart Seart ní komoda Rustyk 5/6

Dřevěná komoda Rustyk 5/6
Komoda Rustyk 5/6 se promění v prostorný prádelník a do vaší ložnice vnese nezaměnitelné kouzlo rustikálního stylu i vůni masivního dřeva.

Komoda Rustyk 5/6
Zařizujete svou ložnici v rustikálním stylu a hledáte dokonalý prádelník, který by krásně vypadal, nabízel spoustu úložného prostoru a perfektně ladil s ostatním vybavením pokoje? V tom případě už nehledejte, protože to pravé je přímo před vámi! Dřevěná komoda Rustyk 5/6 předčí i ty nejtajnější představy a nabídne vám vše, co od prádelníku očekáváte.
Pokud máte rádi masivní dřevo, budete tuhle komodu zbožňovat dvojnásob. Je totiž vyrobena z masivního a vysoce kvalitního borovicového dřeva, které jí propůjčilo krásné barvy, zajímavý dekor i vůni, do níž se okamžitě zamilujete. Komoda je robustní a stane se dominantou pokoje, která na sebe strhne veškerou pozornost.
Součástí komody je celkem 6 šuplíků, které lze využít dle libosti. V horní části najdete dva menší šuplíky, které jsou ideální pro uložení drobnějšího prádla. Pod nimi jsou 4 prostorné šuplíky, které nabízí dostatek místa pro uložení vašich oděvů, mezi nimiž budete mít už napořád dokonalý pořádek.  
Využít můžete i prostornou mohutnou desku, na které se budou krásně vyjímat vaše rodinné fotografie, čerstvé květiny, suvenýry dovezené z cest nebo výrobky, které vám s láskou vyrobily vaše děti.  
 
 
Bydlení inspirované anglickým venkovem – to je nábytek Seart!
Jak by se vám líbilo žít na venkově, kde máte přírodu doslova na dosah ruky a všude vládne příjemná atmosféra? Díky nábytku Seart máte možnost zařídit si své bydlení tak, jako by z oka vypadlo anglickému venkovu! Jen si představte masivní nábytek, nezaměnitelnou patinu a vůni dřeva všude okolo vás.
Právě smysl pro detail, kouzlo dřeva a cit pro ruční práci byl pro výrobce nábytku Seart tou nej

Výrobce Seart
Výrobce Seart
Distribuce CZ
Šířka 112 cm
Hloubka 46 cm
Povrchová úprava Vosk
Velikost Úzké
Barva hnědá
Zavírání Se šuplíky
Nožičky Ne
Materiál Masiv
Výška 125 cm